Popcorn

Jest 21 produktów.

Gdybyś musiał wybierać, to popcorn karmelowy czy solony? Zaczekaj, ta odwieczna wojna miłośników popcornu w naszym sklepie jest oficjalnie zawieszona! Nie wykluczamy nikogo, więc niezależnie od Twoich upodobań, u nas znajdziesz popcorn idealny dla Ciebie.

Popcorn to absolutnie niezbędna przekąska na wieczór filmowy z rodziną czy ze znajomymi. Przepyszna słona czy też słodka, a czasem nawet maślana rozkosz jest nam wszystkim świetnie znana i bardzo przez nas lubiana. Ciężko dziś sobie wyobrazić maraton filmowy bez chrupania popcornu.

W naszym sklepie bez problemu znajdziesz popcorn idealny na Twój wieczór filmowy. Dostaniesz u nas popcorn solony lub maślany, do mikrofali lub ziarenka, które zrobisz w garnku. Dzięki temu podczas oglądania filmu będziecie cieszyć się gorącym popcornem i poczujecie się niczym w sali kinowej. Prawdziwą gratką dla fanów tej przekąski jest popcorn z niebieskiej kukurydzy. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, serdecznie polecamy spróbować!

W Bee jesteśmy fanami popcornu przygotowywanego tuż przed seansem filmowym. Z tego względu dostaniesz u nas m.in. takie produkty:

-Popcorn maślany z solą himalajską do mikrofali marki NaturAvena
-Ziarno popcornu marki Big Nature w ilości aż 300 g
-Popcorn z niebieskiej kukurydzy z olejem kokosowym i solą himalajską bezglutenowy marki Popcrop
-Popcorn serowy do mikrofali marki Bakalland


Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą innych popcornów oraz przekąsek dostępnych w naszym sklepie internetowym, byś mógł skompletować idealny zestaw na Twój wieczór filmowy. Możemy Ci zagwarantować, że jest z czego wybierać. Życzymy udanych i satysfakcjonujących zakupów!

Big Nature Popcorn ziarno 1 kg -11%
w magazynie
Bakalland Popcorn ziarno 250 g -7%
w magazynie
Bakalland Popcorn solony 90 g -5%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe