Popcorn

Jest 14 produktów.

Gdybyś musiał wybierać, to popcorn karmelowy czy solony? Zaczekaj, ta odwieczna wojna miłośników popcornu w naszym sklepie jest oficjalnie zawieszona! Nie wykluczamy nikogo, więc niezależnie od Twoich upodobań, u nas znajdziesz popcorn jak w kinie (a nawet lepszy!).

Maraton filmowy? Przygotuj szybki popcorn z mikrofali!

Popcorn to absolutnie niezbędna przekąska na wieczór filmowy z rodziną czy ze znajomymi. Przepyszna słona czy też słodka, a czasem nawet maślana rozkosz jest nam wszystkim świetnie znana i bardzo przez nas lubiana. Ciężko dziś sobie wyobrazić maraton filmowy bez chrupania popcornu.

W naszym sklepie bez problemu znajdziesz popcorn idealny na Twój wieczór filmowy. Dostaniesz u nas popcorn solony lub maślany, do mikrofali lub ziarenka, które zrobisz w garnku. Dzięki temu podczas oglądania filmu będziecie cieszyć się gorącym popcornem i poczujecie się niczym w sali kinowej. Prawdziwą gratką dla fanów tej przekąski jest popcorn z niebieskiej kukurydzy. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, serdecznie polecamy spróbować!

Szeroki wybór popcornu - maślany, solony, na słodko, z dodatkami

W Bee jesteśmy fanami popcornu przygotowywanego tuż przed seansem filmowym. Świeży, domowy popcorn będzie znacznie lepszy w smaku i fakturze niż ten przeleżany w kinowej maszynie. Nie musisz już bezradnie trzymać w rękach kolby kukurydzy i desperacko googlać “jak zrobić popcorn”, bo znajdziesz u nas m.in. tak łatwe w przygotowaniu i smakowite produkty kukurydziane jak:

  • Popcorn solony Bakalland,
  • Popcorn maślany z solą himalajską do mikrofali marki NaturAvena
  • Ziarno popcornu marki Big Nature w ilości aż 300 g
  • Popcorn z niebieskiej kukurydzy z olejem kokosowym i solą himalajską bezglutenowy marki Popcrop
  • Solony popcorn do mikrofalówki w zestawie od Chips&Snacks.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą innych popcornów oraz przekąsek dostępnych w naszym sklepie internetowym, byś mógł skompletować idealny zestaw na Twój wieczór filmowy. Możemy Ci zagwarantować, że jest z czego wybierać. Życzymy udanych i satysfakcjonujących zakupów!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe