Środki ochronne i preparaty do dezynfekcji

Jest 14 produktów.

Troska o higienę osobistą nabrała w czasach pandemii koronawirusa szczególnego znaczenia. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom naszych Klientów, przygotowaliśmy bogaty asortyment produktów w postaci środków ochrony indywidualnej oraz preparatów do dezynfekcji. Pozwolą one kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie, a ich dużymi walorami są nie tylko atrakcyjna cena, ale także znana marka, która świadczy o ich jakości.

W ofercie sklepu Bee znajdziesz między innymi:

  • żele antybakteryjne do rąk: w tym także specjalistyczne żele do mycia dla osób z problemami skórnymi, których możesz używać jako alternatywy dla mycia rąk bez użycia wody
  • spraye do dezynfekcji rąk: w ofercie znajdziesz preparaty na bazie alkoholu, srebra oraz płyny z dodatkiem gliceryny, które zapobiegają przesuszeniu skóry
  • chusteczki do dezynfekcji powierzchni
  • maseczki ochronne wielorazowego użytku
  • maseczki jednorazowe

Poza płynami do użytku osobistego posiadamy cały wachlarz preparatów o silnych właściwościach odkażających do dezynfekcji na potrzeby gastronomii, przemysłu spożywczego czy placówek medycznych. Wykazują one nie tylko działanie antybakteryjne, ale również grzybobójcze i wirusobójcze, dlatego z powodzeniem mogą być używane także przez osoby wykonujące na co dzień pracę w przestrzeniach o podwyższonym stopniu ryzyka zakażenia.

Wszystkie nasze preparaty do dezynfekcji są testowane dermatologicznie i nie zawierają dodatkowych kompozycji zapachowych. Dzięki temu są one bezpieczne do użycia także przez osoby cierpiące na podrażnienia skóry i alergie. Zapraszamy do zakupów!
 

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe