Podpaski

Jest 150 produktów.
-15%
w magazynie

W Bee znajdziesz szeroki wybór podpasek, które zapewnią pełną ochronę w dni menstruacji, a jednocześnie będą rozwiązaniem wygodnym dla Twojego ciała i zupełnie dyskretnym. Wiemy, że potrzeby są różne - dlatego proponujemy podpaski o różnej chłonności i przeznaczeniu, m.in. podpaski na dzień, na noc, czy o zwiększonej chłonności.

Miejsca intymne są szczególnie wrażliwe, dlatego wśród produktów higienicznych zebraliśmy najlepszej jakości podpaski ekologiczne, takich marek jak Ginger Organic czy Gentle Day. Takie podpaski wykonane są z certyfikowanej bawełny, a przy ich produkcji nie używa się chemikaliów, chloru, barwników, czy środków zapachowych. Dzięki temu nie alergizują i są bezpieczne, co jest szczególnie ważne dla produktu, który przez wiele godzin ma bezpośrednią styczność ze skórą miejsc intymnych.

Dla osób o niewielkim lub umiarkowanym krwawieniu proponujemy ultracienkie podpaski, np. firmy Vivicot BIO, które są szczególnie komfortowe i niewyczuwalne przy noszeniu. A dla tych, którzy potrzebują większego zabezpieczenia - podpaski o większej chłonności, jak np. podpaski 2w1 MASMI, czy podpaski nocne Shuya.

W Bee mamy również specjalistyczne produkty dla mam, np. podpaski poporodowe MASMI czy podpaski poporodowe z paskiem anionowym Gentle Day. Zapewniają wysoką absorpcję płynu, a równocześnie odpowiednią wentylację i wsparcie w gojeniu się podrażnień.

Szukając podpasek dla siebie, warto wybrać produkt naturalny i bezpieczny dla ciała, ale również gwarantujący komfort i uczucie suchości na cały dzień. Wierzymy, że takie właśnie są produkty, które zebraliśmy w naszym sklepie.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe