Patyczki higieniczne

Są 4 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,10 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,65 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,88 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 5,10 zł

Patyczki higieniczne to niepozorny, ale zarazem bardzo uniwersalny element wyposażenia niemal każdej łazienki. Przydają się nie tylko do czyszczenia uszu, co zresztą nie jest ich domyślnym przeznaczeniem. Warto mieć je zawsze przy sobie - świetnie sprawdzą się przy szybkich poprawkach makijażu w ciągu dnia i bardzo precyzyjnie pozwolą usunąć rozmazany tusz do rzęs czy szminkę.

W tej kategorii znajdziecie kilka rodzajów patyczków higienicznych, zarówno te najbardziej popularne, plastikowe, jak i te do zadań specjalnych. Młodych rodziców na pewno zainteresują patyczki higieniczne dla niemowląt. Są one bardzo delikatne i miękkie, idealne dla wrażliwej skóry dziecka. Na specjalną uwagę zasługują patyczki firmy Masmi - są one wykonane w 100% z organicznej, certyfikowanej bawełny i są hipoalergiczne, dzięki czemu nie uczulają nawet najwrażliwszych dzieci. Patyczki firmy Masmi są również w pełni biodegradowalne, co jest nie do przecenienia w obecnym świecie.

Dla osób szczególnie zwracających uwagę na aspekt ekologiczny mamy niemałą gratkę. Oprócz patyczków wykonanych z bambusa i ekologicznej bawełny, w naszej ofercie znajdziecie również patyczki do uszu wielokrotnego użytku marki LastObject. Są one w stanie zastąpić do 1000 sztuk zwykłych patyczków - jaka to oszczędność śmieci dla naszej planety! Są wykonane z tworzywa nadającego się do recyklingu, a każdy z nich znajduje się w etui wykonanym ze skrobi kukurydzianej. Wystarczy zwykła woda i mydło, aby patyczek był gotowy do ponownego użycia.

W naszej bogatej ofercie artykułów higienicznych każdy znajdzie coś dla siebie - zachęcamy do przejrzenia pozostałych kategorii. Udanych zakupów!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe