Podręczniki do chemii - Klasa 8 - Szkoła podstawowa

Jest 12 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 46,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 42,45 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 39,26 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 18,56 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 25,88 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 14,91 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 46,69 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 17,45 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 68,05 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 40,84 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 8,76 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 31,98 zł

Nauka chemii kojarzy nam się z dużą ilością doświadczeń i eksperymentów. Czasem coś wybuchnie, a w probówkach znajdują się kolorowe substancje. Żeby jednak wiedzieć, co można, z czym łączyć, żeby bezpiecznie przeprowadzić doświadczenie, konieczne jest poznanie teorii. W naszej ofercie przygotowaliśmy podręczniki do chemii dla klasy 8 szkoły podstawowej. Zawarta w nich wiedza teoretyczna, podzielona na rozdziały, a także opisy jak krok po kroku wykonywać dane eksperymenty pozwolą uczniom poznawać tajniki chemii. Dodatkowo najważniejsze treści zostały wyeksponowane, żeby jeszcze bardziej ułatwić uczniom naukę.

Kwasy, sole, węglowodory — uczniowie klasy ósmej poznają najważniejsze zagadnienia z nimi związane, a dzięki specjalnie przygotowanej dla nich ofercie naszego sklepu internetowego będą mogli kupić podręczniki, które ułatwią i usystematyzują naukę.

Niezależnie od tego, z którego wydawnictwa książek korzysta szkoła, czy jest to Ciekawa Chemia, lub Świat Chemii oferowane przez WSiP czy też Chemia 8 Nowej Ery, wszystkie te publikacje znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego.

W Bee wiemy, że uczniom łatwiej zrozumieć omawiane treści, jeśli mogą je utrwalić, rozwiązując ćwiczenia. Dlatego oprócz podręczników do chemii dla klasy 8, szkoły podstawowej mamy również uzupełniające je zeszyty ćwiczeń. Dzięki którym uczeń może usystematyzować sobie zagadnienia omawiane na lekcjach oraz mogą także być doskonałą bazą do prac domowych. Oprócz tego, by wesprzeć uczniów, w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty w sklepie internetowym dostępny jest także zbiór zadań, który doskonale sprawdzi się w trakcie nauki do sprawdzianów czy egzaminów.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi pozycjami w naszym sklepie internetowym. Oprócz podręczników do chemii dla klasy ósmej posiadamy również podręczniki do pozostałych przedmiotów, a także dla innych klas.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe