Zabawki - pojazdy dla dzieci

Jest 150 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 101,99 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 422,68 zł
177,39 * 195,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 164,63 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 130,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 479,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 479,00 zł
127,49 * 149,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 118,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 185,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 185,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 479,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 185,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 479,00 zł
31,22 * 36,73 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 30,85 zł
114,74 * 134,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 114,74 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 185,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 185,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 185,00 zł
NOWOŚĆ
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,68 zł
43,28 * 54,10 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 38,63 zł
154,79 * 179,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 152,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 107,99 zł
10,74 * 11,75 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,05 zł

Pojazdy dla dzieci to zabawki w formie małych jeździków. Dzieci uwielbiają tego typu rozrywkę ze względu na ogromną frajdę, jaką dostarcza możliwość poruszania się mini-pojazdem po mieszkaniu czy chodniku. Prezentujemy najciekawsze jeździki i hulajnogi dla dzieci, które rozwijają różne umiejętności dziecka.

Szeroki wybór pojazdów dla dzieci w Bee.pl

Samochody zabawkowe stanowią pierwsze doświadczenie dziecka z namiastką motoryzacji. Mali odkrywcy niezwykle radośnie podejdą do kwestii wypróbowania nowej zabawki na kółkach, która prezentuje się bardzo imponująco. Hulajnoga czy autko są przedmiotami przeznaczonym do swobodnego użytku. To oznacza, że dziecko dzięki swojej kreatywności samo będzie uczyło się korzystać z tego sprzętu - oczywiście pod okiem dorosłych.

W Bee.pl posiadamy szeroki wybór produktów jeżdżących dla dzieci w wieku przedszkolnym. Znajdziecie tutaj samochody dla dzieci na akumulatory, autka dla dzieci do samodzielnego odpychania się czy auta zabawkowe w formie traktorków.

Pierwszy pojazd dla dziecka – co wybrać?

Jeśli pociecha nie ma jeszcze żadnego doświadczenia związanego z użytkowaniem jeździków, warto wybrać dla niej nieskomplikowaną hulajnogę. Pojazdy dla dzieci różnią się specyfikacją, typem i przeznaczeniem. Hulajnogi dla dzieci są zabawką skutecznie rozwijającą zdolności motoryczne dziecka. Maluch uczy się tym samym równowagi, ćwiczy refleks, bardzo dobrze się przy tym bawiąc.

Nauka operowania małą hulajnogą z pewnością nie pójdzie w las. Ta lekcja przyda się w przyszłości, gdy dziecko będzie na tyle duże, by podjąć się pierwszej jazdy na metalowym rowerku biegowym. W niniejszej kategorii prezentujemy szeroki wybór bezpiecznych pojazdów dla dzieci.

Hulajnogi dla dzieci jedno- i dwuśladowe – zabawa i zdrowa aktywność

Pojazd dla dziecka musi być przede wszystkim bezpieczny. Aktywność i zabawa powinna iść w parze z rozsądnym użytkowaniem zabawek. Ze względu na taką konieczność, zaprezentowane poniżej akcesoria i sprzęty są przystosowane do potrzeb milusińskich. Lekkie konstrukcje autek i traktorków, zaokrąglone kształty i brak twardych, metalowych elementów pozwalają na bezpieczną i beztroską zabawę.

Jako rodzice powinniśmy się zainteresować nie tylko samym pojazdem dla dziecka, ale także szeregiem akcesoriów ochronnych. Pastelowe kaski i ochraniacze skutecznie zabezpieczą dziecko przed bolesnymi siniakami. Samochody dla dzieci zabawki znakomicie rozwijają sprawność, w myśl zasady: bawi i uczy.

Samochody elektryczne i manualne – zabawki dla małych kierowców

Duży traktor na akumulator to nie jedyne autko, które może być użytkowane przez dzieci. Bateryjne auta zabawkowe to niewielkie przedmioty, które są uwielbiane zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Zabawa bez małych autek to coś, co z pewnością nie spodoba się dziecku. W końcu pociecha musi się uczyć pewnych zachowań, związanych ze sterowaniem pojazdem.

Ręczne poruszanie się pojazdami wzmacnia mięśnie dziecka i poprawia jego sprawność. Zabawa w tak prosty sposób staje się bardziej dynamiczna i męcząca. Pociecha, po kilkudziesięciu minutach beztroskiej zabawy, z pewnością będzie potrzebowała dużej dawki snu!

A może duży traktor na akumulator? Specjalne pojazdy dla dzieci

W niniejszej kategorii prezentujemy także duże samochody dla dzieci na akumulator i elektryczne samochody dla dzieci, które wymagają nieco więcej miejsca do zabawy. Znakomicie sprawdzą się na podwórku czy w ogrodzie, gdzie pod bacznym okiem dorosłych dzieci będą uczyły się nimi jeździć.

Duży traktor dla dzieci może posiadać także przyczepkę, która umożliwia zapakowanie najważniejszych zabawek, dzięki czemu maluch będzie dysponował ulubionymi przedmiotami zawsze wtedy, gdy będzie ich potrzebował.

Sprawdź wspaniałe zabawki dostępne w ofercie Bee.pl, dzięki którym dziecko zyska sporo frajdy i nauczy się operować pierwszymi pojazdami.

Od jakiego wieku jeździk dla dziecka?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeździk kupić już roczniakowi – wiele badań dowodzi, że taki pojazd pomaga w doskonaleniu nauki chodzenia. Jeździki to także doskonały pomysł na prezent dla 2-latka. Pamiętaj, aby pojazd był dobrany do wieku, ale i wzrostu malca. Twoja pociecha musi mieć odpowiednią przestrzeń, aby móc swobodnie odpychać się nogami w trakcie jazdy.

Czy jeździki są zdrowe dla dzieci?

Zdecydowanie tak. Jeździki wspierają w dużym stopniu rozwój ruchowy dziecka – to dlatego, że dziecko porusza się, odpychając się nogami od podłoża, bo poprawia jego mobilność ruchową. Dodatkowo jeździk pomaga malcowi ćwiczyć zmysł równowagi, a co za tym idzie, wpływa na koncentrację.

Jaka hulajnoga dla rocznego dziecka?

Jeśli szukasz pierwszej hulajnogi dla roczniaka, na początek warto wybrać trójkołowy pojazd (z dwoma kółkami z przodu). Pozwoli to malcowi lepiej zapanować nad postawą i równowagą.

Dla młodszego dziecka należy także wybrać lekki model pojazdu. Zwróć uwagę na oznaczenia ciężaru ciała – w tym przypadku powinno być to poniżej 20 kg. Warto, aby kierownica była z regulowaną wysokością. Jeśli chodzi o kółka, pamiętaj, że im większe, tym jazda jest szybsza, dlatego lepiej wybrać hulajnogę z niewielkimi kółkami, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy. Wiele modeli posiada specjalne antypoślizgowe nakładki – najlepiej, aby znajdowały się na całej długości podestu. Z kolei uchwyty powinny być pokryte specjalną pianką lub miękką gumą, aby malec miał pewnych chwyt.

Oczywiście nie zapominaj też o kasku. Prawidłowo dobrany nie powinien przesuwać się na głowie przy jej potrząsaniu.

Czy jazda na hulajnodze jest bezpieczna dla malca?

Jak niemal każda dyscyplina sportowa, także jazda na hulajnodze, jeśli maluch nie będzie uważny i zabezpieczony kaskiem, może skończyć się nieszczęśliwie. Nie powinno to jednak w żadnym wypadku powstrzymywać decyzji o jej zakupie. Hulajnoga ma bowiem wiele prozdrowotnych korzyści dla dziecka. Pionowa pozycja podczas jazdy kształtuje dobre nawyki nie garbienia się oraz kontrolowania własnego ciała i utrzymywania równowagi. Dodatkowo dziecko kształtuje prawidłową koordynację wzrokowo-ruchową i precyzję ruchów. To właśnie dzięki jeździe na hulajnodze dziecko uczy się poprawnie oceniać odległości, będąc w ruchu.

Żeby jazda była bezpieczna, przypilnuj, aby dziecko jeździło po równych (nie pochyłych) nawierzchniach i utrzymywało stałą prędkość. Dla dodatkowego bezpieczeństwa poza kaskiem kup malcowi także ochraniacze na kolana, łokcie, a także nadgarstki. Wtedy nawet jeśli się przewróci, obędzie się bez bolesnych stłuczeń, otarć oraz płaczu.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe