Makaron orkiszowy

Jest 150 produktów.

Czym jest orkisz? Orkisz jest bardzo starą i nieco już zapomnianą odmianą pszenicy, która posiada niesamowicie dużo wartości odżywczych, najwięcej spośród dostępnych na rynku ziaren zbóż. Zawiera wszystkie niezbędne dla organizmu ludzkiego aminokwasy, a także jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe wspomagające układ krwionośny.

Tworzony z mąki orkiszowej makaron orkiszowy to produkt na rynku spożywczym o niemożliwych do przecenienia walorach zarówno smakowych, jak i tych, które usprawniają nasze zdrowie i pomagają utrzymać je na jak najwyższym poziomie.

W Bee znajdziesz szeroki wybór producentów makaronów orkiszowych, a są nimi:

-Bartolini
-Niro
-Alce Nero
-Granoro
-Symbio
-Fabijańscy
-Alb-Gold
-Babalscy
-La Bio Idea

Makarony orkiszowe dostępne w naszym sklepie występują w różnych kształtach i rodzajach. Mamy więc klasyczne świderki, spaghetti, makarony typu nitki, wstążki, jeżyki, makaron fusilli czy w formie gniazd tagliatelle, a także makaron w formie krajanki, rurki, penne, noodle czy ślimaczki. Niesamowita mnogość form i kształtów sprawia, że z makaronów orkiszowych w Bee stworzymy takie dania, jakie tylko będzie nam podsuwać nasza wyobraźnia i nasz smak.

Pamiętajmy, że makaron orkiszowy jest świetną, zdrową alternatywą dla zwykłych makaronów i sprawdza się w wielu różnych daniach, poczynając od zup, takich jak rosoły czy zupy różnych zakątków świata, nie tylko europejskich, idąc przez dania mięsne i bezmięsne, aż po desery, które możemy tworzyć z dodatkiem makaronów orkiszowych.

Warto dodać, że tak klasyczne dania, jak spaghetti bolognese czy najprostsza pomidorowa, zyskają całkowicie nowy charakter, gdy skorzystamy z makaronu orkiszowego. Będziecie zaskoczeni wspaniałym smakiem, a w dodatku zadbacie o swoje zdrowie!

Alce Nero Makaron orkiszowy razowy spaghetti 500 g Bio -2%
wysyłka w 24 godziny
Alb-Gold Makaron (orkiszowy) noodle 250 g Bio -23%
wysyłka w 24 godziny
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe