Makaron pszenny

Jest 150 produktów.

Nowości - produkty spożywcze i delikatesy

Bestsellery - makaron pszenny

House of Asia Makaron ramen 300 g -6%
w magazynie

Makaron pszenny – najlepsze marki i makarony ekologiczne

Oferujemy makarony pszenne, które wytwarzane są tylko z wysokiej jakości pszenicy. Dzięki wykorzystaniu specjalnego procesu mielenia mąki, makaron nie skleja się, ma naturalny zapach oraz złocisty kolor. W obrębie kategorii znajdują się produkty tylko znanych marek: Lubella, Granoro, Bartolini, jak i Barilla. Dostępne są makarony świderki, łazanki, do spaghetti, mini rurki, durum muszla, kokardka oraz do lasagne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby mają nasi Klienci, dlatego chcemy, aby szeroka oferta spełniała Wasze oczekiwania.

Makaron pszenny a kaloryczność

Makaron pszenny to produkt, który jest wytwarzany zgodnie z tradycyjną recepturą. Przez wiele osób jest uważany za produkt wysoko kaloryczny. Jednak po ugotowaniu zyskuje na objętości, a to sprawia że jego kaloryczność zdecydowanie zmniejsza się. Produkt zawiera tłuszcze, białka oraz węglowodany tym cukry, błonnik oraz sól. Ich zawartość jest zależna od typu makaronu pszennego.

Wiele zastosowań makaronu pszennego

Pszenny makaron idealnie nadaje się jako dodatek do zup, sałatek czy też do dań: spaghetti i lasagne. Delikatny zapach sprawia, że urozmaici każde danie. Chętnie kosztują go nie tylko dorośli, ale również pokochają dania z nim dzieci, które są niejadkami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty makaronów pszennych!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe