Mąka jaglana

Są 4 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,28 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,80 zł
6,89 * 8,48 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,22 zł
9,95 * 9,96 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 8,66 zł

Mąka jaglana jest jedną z najmniej rozpowszechnionych i najrzadziej stosowanych w produkcji żywności mąk na naszym kontynencie. Niesłusznie!

Wszyscy, którzy zmagają się z alergią na mąkę tradycyjną oraz ci, którzy w długoterminowej trosce o swoje zdrowie kochają zdrowe żywienie, i stosują się do zaleceń specjalistów, odnajdą w mące jaglanej znakomitą alternatywę do przygotowania wartościowych potraw. Swoją kuchnię ubogacisz mąką jaglaną, która sprawdza się nie tylko w słodkich, ale też słonych daniach.

Z mąki jaglanej wykonasz smaczne i zdrowe tarty kruche oraz muffinki. Przygotowanymi z tej mąki racuchami będą zajadać się dzieci w sobotnie popołudnia. Jest to też pełnowartościowy dodatek do gofrów, które upieczesz na deser. Domowe pieczywo z mąki jaglanej można z zadowoleniem zajadać każdego dnia. Mąkę tę można łączyć z innymi mąkami dostępnymi w naszym sklepie, i używać do wypieku znakomitych, pachnących ciasteczek. Mąka ta sprawi też, że w zupie nie zrobią się grudki.

Mąki jaglane stanowią wspaniały zamiennik mąki pszennej i mogą być użyte do niezliczonej ilości celów kulinarnych. Naturalne mąki w świetnie zaprojektowanych opakowaniach umożliwiają ich długotrwałe przechowywanie, bez utraty walorów zapachowych, smakowych i prozdrowotnych. Mąki jaglane to korzystny wybór dla wszystkich szukających zdrowia w kuchni.

W ofercie naszego sklepu znajdują się mąki jaglane, takie jak:

-Mąka jaglana bezglutenowa marki NaturAvena
-Mąka jaglana z kaszy jaglanej Targroch
-Mąka jaglana Bio od firmy Bio Planet
-Mąka jaglana Bio od Symbio

U nas zdrowe zakupy i szeroki wybór produktów to wszystko, czego możesz się spodziewać. Zajrzyj i znajdź alternatywną żywność dla siebie i swojej rodziny!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe