M±ka jaglana

Jest 5 produktów.
11,29 * 12,11 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,87 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,80 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 11,15 zł
7,28 * 8,90 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 6,98 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 9,70 zł

M±ka jaglana jest jedn± z najmniej rozpowszechnionych i najrzadziej stosowanych w produkcji żywno¶ci m±k na naszym kontynencie. Niesłusznie!

Wszyscy, którzy zmagaj± się z alergi± na m±kę tradycyjn± oraz ci, którzy w długoterminowej trosce o swoje zdrowie kochaj± zdrowe żywienie, i stosuj± się do zaleceń specjalistów, odnajd± w m±ce jaglanej znakomit± alternatywę do przygotowania warto¶ciowych potraw. Swoj± kuchnię ubogacisz m±k± jaglan±, która sprawdza się nie tylko w słodkich, ale też słonych daniach.

Z m±ki jaglanej wykonasz smaczne i zdrowe tarty kruche oraz muffinki. Przygotowanymi z tej m±ki racuchami będ± zajadać się dzieci w sobotnie popołudnia. Jest to też pełnowarto¶ciowy dodatek do gofrów, które upieczesz na deser. Domowe pieczywo z m±ki jaglanej można z zadowoleniem zajadać każdego dnia. M±kę tę można ł±czyć z innymi m±kami dostępnymi w naszym sklepie, i używać do wypieku znakomitych, pachn±cych ciasteczek. M±ka ta sprawi też, że w zupie nie zrobi± się grudki.

M±ki jaglane stanowi± wspaniały zamiennik m±ki pszennej i mog± być użyte do niezliczonej ilo¶ci celów kulinarnych. Naturalne m±ki w ¶wietnie zaprojektowanych opakowaniach umożliwiaj± ich długotrwałe przechowywanie, bez utraty walorów zapachowych, smakowych i prozdrowotnych. M±ki jaglane to korzystny wybór dla wszystkich szukaj±cych zdrowia w kuchni.

W ofercie naszego sklepu znajduj± się m±ki jaglane, takie jak:

-M±ka jaglana bezglutenowa marki NaturAvena
-M±ka jaglana z kaszy jaglanej Targroch
-M±ka jaglana Bio od firmy Bio Planet
-M±ka jaglana Bio od Symbio

U nas zdrowe zakupy i szeroki wybór produktów to wszystko, czego możesz się spodziewać. Zajrzyj i znajdĽ alternatywn± żywno¶ć dla siebie i swojej rodziny!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe