Płatki orkiszowe

Są 4 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,49 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,29 zł
8,69 * 9,29 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,69 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,70 zł

Witajcie w Bee – sklepie ze zdrową żywnością i nie tylko, w którym codziennie dostarczamy Wam inspiracji do przygotowywania zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków! Dziś zapraszamy Was do świata płatków orkiszowych, które mogą Wam się przydać nawet w najmniej oczywistych kulinarnych kombinacjach.

Misją naszego sklepu jest zapewnienie klientom możliwie najszerszego wyboru produktów. Codziennie urozmaicamy naszą ofertę o nowe propozycje, które pochodzą zarówno od renomowanych, znanych na branżowym rynku producentów, jak i od mniejszych, początkujących firm dopiero startujących w produkcji zdrowej żywności. W tej kategorii znajdziecie płatki owsiane marek takich jak Targroch, Bio Planet i wiele innych.  

Płatki orkiszowe to świetny sposób na urozmaicenie diety. Dlaczego? Są dobrym źródłem białka, tłuszczu i błonnika. Dodatkowo dostarczają naszemu organizmowi żelaza, potasu, cynku, wapnia i witamin z grupy B. To naturalne wsparcie umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych układów.

Płatki orkiszowe najlepiej sprawdzają się w kompozycjach śniadaniowych – dodajcie je do ulubionego jogurtu lub mleka, stwórzcie z ich udziałem własne, owocowe kompozycje. Płatki te możecie wykorzystać również przy wytrawnych wypiekach albo… jako składnik maseczki na twarzy przygotowanej w domowym zaciszu!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe