Krem kokosowy

Jest 15 produktów.

Pasta kokosowa, zwana również musem kokosowym bądź kokosowym kremem, ma wiele zastosowań w niezliczonej ilości przepisów kuchni azjatyckiej i nie tylko - równie wiele deserów, tortów czy ciast można wykonać, używając właśnie pasty kokosowej.

Dość powiedzieć, że kokosowa pasta ma niesamowite walory smakowe oraz odżywcze i że nadaje naszym potrawom niespotykanego zazwyczaj charakteru i egzotyczności! Najlepiej smakuje na ciepło i można dodawać ją do racuchów, placków czy naleśników.

Czym różni się pasta kokosowa od oleju kokosowego? Olej kokosowy to sam tłuszcz, pasta natomiast to bardzo dobrze zmielony kokos o sporej zawartości tłuszczu.

W Bee mamy kremy kokosowe różnych producentów o niepowtarzalnych walorach smakowych i odżywczych. Możemy więc wybierać spośród produktów takich marek, jak:

-Diet-Food
-Targroch
-Pięć Przemian
-Papagrin
-Daktynella
-Cosmoveda
-Rapunzel
-Vitaquell

W asortymencie mamy więc pasty stworzone po prostu z orzecha kokosowego, także te dostępne w formie bezglutenowej, ale są również dostępne kremy kokosowe z dodatkami innych orzechów czy owoców, na przykład marki Daktynella. Do wyboru: krem kokosowo-daktylowy, krem kokosowo-daktylowy z dodatkiem liofilizowanych malin, krem kokosowo-daktylowy z dodatkiem kremu z orzechów, a także krem kokosowo-daktylowy z dodatkiem liofilizowanych kawałków jabłka. Jeśli ktoś chciałby wspierać rodzimy przemysł spożywczy, może wybrać krem kokosowy marki Targroch.

A do czego używać pasty kokosowej? Ma ona mnóstwo zastosowań! Świetnie nadaje się jak dodatek do deserów, sprawdza się jako dodatek do dań mięsnych i wegetariańskich, nadając im nieco egzotycznego i orientalnego charakteru. Ponadto można wykorzystywać ją do podsmażania innych produktów, no i nie można zapominać, że produkty kokosa od lat znajdują zastosowanie w przemyśle kosmetologicznym, co tylko dodatkowo podkreśla jego walory zdrowotne!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe