Sól himalajska

Jest 150 produktów.

Sól to produkt, który z reguły nie kojarzy się dobrze. Co chwila słyszymy o jej chorobotwórczym działaniu i szkodliwym wpływie na zdrowie. Ale co zrobić, skoro dania z solą smakują sto razy lepiej? Mamy na to odpowiedź - sól himalajska!

Sól himalajska - najzdrowsza sól na świecie

Himalajska sól uznawana jest ona za najzdrowszą sól na świecie ze względu na to, że w jej skład wchodzą 84 minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Już od dawna stosowana jest w medycynie naturalnej. Wydobywanie soli himalajskiej rozpoczęto wiele lat temu w Pakistanie. Dodatkowo wydobywana jest ręcznie i nie zawiera w swoim składzie zanieczyszczeń.

Właściwości i zastosowanie soli himalajskiej

Ale to nie koniec. Lista korzystnych właściwości soli himalajskiej jest długa. Niewiele osób wie, że oprócz walorów smakowych i prozdrowotnych cech związanych z jej spożywaniem, posiada ona właściwości lecznicze i stosowana jest do wytwarzania kosmetyków.

Niektóre produkty takie jak peelingi, kremy czy maseczki mogą zawierać w swoim składzie właśnie sól himalajską. Jej grube ziarna pozwalają pozbyć się  martwego naskórka, a detoksykujące i antybakteryjne właściwości usuną z twarzy wszystkie zanieczyszczenia. Musicie przyznać, że jest to bardzo uniwersalny produkt, prawda?

W naszym sklepie internetowym znajdziecie sól himalajską zarówno gruboziarnistą, jak i zmieloną. A jeśli nadzwyczaj cenicie sobie wyjątkowy smak potraw, to koniecznie wybierzcie sól z ziołami. Sami jej spróbowaliśmy i musimy przyznać, że sałatka smakuje o niebo lepiej. W naszej ofercie znajdziecie produkty od takich producentów jak:

-Targroch,
-Big Nature,
-Crystalline Planet,
-Dary Natury.

Koniecznie zapoznajcie się ze wszystkimi produktami w te kategorii. Życzymy udanych zakupów!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe