Sól

Jest 150 produktów.

Nowości - produkty spożywcze i delikatesy

Bestsellery - sól

Big Nature Sól morska drobna 1.1 kg -6%
w magazynie

Sól to jedna z niewielu przypraw, która jest wspólna dla wszystkich kuchni świata. Niezależnie od szerokości geograficznej, wszyscy mieszkańcy świata używają soli, aby wydobyć z potraw słony smak. Świadomość zalet, jakie niesie zastosowanie soli w kuchni, jest coraz większa. Nie tylko większa jest nasza wiedza na temat odpowiedniego doprawiania potraw, ale też używania właściwych gatunków soli do odpowiednich potraw.

Coraz śmielsze są też eksperymenty ze smakami i użyciem soli, a słony karmel to już kultowy smak. Dzięki temu połączeniu wiemy, jak świetnie sól podbija słodki smak. Doskonale też równoważy kwaśny smak, dlatego często posypywane są nią kwaśne owoce.

W Bee solidnie przygotowaliśmy tę kategorią produktów, aby każdy kupujący mógł cieszyć się szeroką gamą wyboru. Oprócz czystych odmian soli, różniących się sposobem pozyskiwania lub stopniem zmielenia, zawarliśmy także w ofercie mieszanki, które pozwolą wydobyć głębię smaku z potrawy, używając kombinacji przypraw zamkniętych w wygodnym słoiczku. Warto spróbować takich połączeń:

-Big Nature Sól himalajska ziołowa w młynku 139 g
-Dary Natury Sól z sokami w szklanym młynku 200 g Bio


W naszej ofercie produkty dla siebie znajdą wielbiciele polskich smaków, którzy będą mogli wybrać różne rodzaje soli kłodawskiej, wydobywanej z najmłodszej kopalni soli w Polsce. O wyjątkowości tej soli świadczy fakt, że jej skład mikroelementów zbliżony jest do ich zawartości w płynie ustrojowym organizmu. Zawiera ona naturalne pierwiastki takie jak żelazo, wapń, magnez, cynk, potas i jod.

-Crystalline Planet Sól kłodawska grubo mielona 1 kg
-Crystalline Planet Sól kłodawska grubo mielona 600 g


Oferta naszego sklepu internetowego w kategorii sól to prawdziwe Eldorado dla fanów soli himalajskiej. Jest to sól wydobywana we wschodnim pasie Karakorum i Himalajów w Pakistanie. A swój atrakcyjny różowy kolor zawdzięcza obecności śladowych ilości tlenku żelaza.

-Crystalline Planet Sól himalajska różowa drobno mielona 1 kg
-Crystalline Planet Sól himalajska różowa grubo mielona 600 g


Z kolei smak, jaki nadaje sól indyjska Kala Namak zwana “czarną solą”, docenią zwolennicy potraw wędzonych. Wysoka zawartość żelaza i siarkowodoru nadaje właśnie tej soli wędzony smak i zapach. Dodatkowo jej jajeczny posmak idealnie sprawdzi się w daniach wegańskich i wegetariańskich, gdzie nie ma jajek, np. w tofucznicy czy wegańskim majonezie.

-Crystalline Planet Sól czarna Kala Namak drobno mielona 600 g
-Crystalline Planet Sól czarna Kala Namak drobno mielona 1 kg


Zachęcamy do wyboru soli spośród produktów dostępnych w naszej ofercie. A przede wszystkim polecamy wypróbować nowe odmiany soli, aby wydobywać ciekawe walory smakowe z potraw.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe