Witaminy i minerały

Jest 156 produktów.
-5%
39,89 zł 41,99 zł
W magazynie
-7%
W magazynie
-10%
W magazynie

Witaminy i minerały

Wiele dolegliwości w organizmie człowieka wywołanych jest przez niedobory witamin i minerałów. W pośpiechu często spożywamy bezwartościowe posiłki, które nie dostarczają tyle składników odżywczych ile powinno trafić do organizmu. Niedobory mogą dotykać w szczególności osoby, które nie dbają o zbilansowaną, zdrową dietę, osoby odchudzające się bez nadzoru dietetyka, wegetarian i wegan, ponieważ produkty roślinne mają zbyt małą ilość niektórych składników mineralnych np. białka. Wszelkie niedobory warto jest uzupełniać suplementami diety ale należy też pamiętać, że jest to tylko UZUPEŁNIENIE i nie możemy zastąpić nimi...

Wiele dolegliwości w organizmie człowieka wywołanych jest przez niedobory witamin i minerałów. W pośpiechu często spożywamy bezwartościowe posiłki, które nie dostarczają tyle składników odżywczych ile powinno trafić do organizmu. Niedobory mogą dotykać w szczególności osoby, które nie dbają o zbilansowaną, zdrową dietę, osoby odchudzające się bez nadzoru dietetyka, wegetarian i wegan, ponieważ produkty roślinne mają zbyt małą ilość niektórych składników mineralnych np. białka. Wszelkie niedobory warto jest uzupełniać suplementami diety ale należy też pamiętać, że jest to tylko UZUPEŁNIENIE i nie możemy zastąpić nimi zbilansowanej diety. Codzienny jadłospis należy układać tak aby dieta była urozmaicona i bogata w składniki odżywcze.
Bee posiada w swojej ofercie szeroką gamę suplementów diety, w tym witaminy i minerały. Wszystkie z dostępnych produktów są naturalne i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych.

Marki produktów:

  • Swanson
  • Sanbios - polski producenta naturalnych suplementów diety
  • Stanlab
  • MyVita
  • MTS
  • KenayAG


Wśród dużej ilości produktów znajdują się np. dzika róża, acerola - naturalne witamina C, Tokotrienole, witamina K2 MK7, która między innymi wzmacnia układ kostny i zapobiega osteoporozie, witamina D3 - tak zwana witamina słońca, sproszkowany mix owocowy, który jest prawdziwą bombą witaminową, selen z lucerną, żelazo helatowe, magnez i inne.

Warto pamiętać o tym, że z witaminami i minerałami nie należy przesadzać. Nigdy nie należy przekraczać bezpiecznej dawki podanej na opakowaniu ponieważ może mieć to negatywne skutki uboczne. W takim przypadku grozi nawet hiperwitaminoza czyli zespół objawów chorobowych wywołanych przez nadmiar witamin. 

więcej
© 2018 - All rights reserved Sklepy internetowe