Agrecol Biohumus nawóz uniwersalny 1 l

Biohumus uniwersalny to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz powstaje w wyniku przetworzenia substancji organicznej przez dżdżownice kalifornijskie. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania...

9.99

Cena za L : 9.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Biohumus uniwersalny to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich roślin ozdobnych uprawianych w domu, na balkonie, na tarasie i w ogrodzie. Nawóz powstaje w wyniku przetworzenia substancji organicznej przez dżdżownice kalifornijskie. Nawóz ten jest zakwalifikowany do stosowania w uprawach ekologicznych.

Sposób przygotowania i przechowywania

Sposób stosowania: Rośliny doniczkowe w mieszkaniu, na balkonie i tarasie: 2-4 nakrętki (60-120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie od lutego do września rośliny nawozić przy każdym podlewaniu. W okresie od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie. Rośliny uprawiane w ogrodach: 4 nakrętki (120 ml) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku maja do końca sierpnia. Nie stosować łącznie ze środkami ochrony roślin.

Przechowywanie nawozu. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w suchym pomieszczeniu. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu w temperaturze od 0°C do +30°C. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. Nie spożywać. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie kontaktu nawozu z uszkodzoną tkanką ciała należy zastosować podstawowe środki opatrunkowe, a w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Agrecol Biohumus nawóz uniwersalny 1 l

  • Producent: Agrecol
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902341000013
  • EAN: 5902341000013
  • Wymiary: 27 x 11.3 x 6.1 cm

Inni Klienci kupili również