Helpa Kaszka owsiana, Czary Mamy 200 g Bio

Kaszka o walorach niezwykle odżywczych – zawiera sporą dawkę pożywnych tłuszczów oraz rozpuszczalnego błonnika, Wzmacnia, regeneruje oraz reguluje pracę jelit. OWIES Owies zaczęto uprawiać stosunkowo późno, około 2 tys. lat temu. Początkowo był chwastem w pszenicy i jęczmieniu. Obecnie jest jednym...

9.99 zł

-17%

11.99 zł

Cena za kg : 49.95zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

W czasach kiedy wszyscy chcemy odżywiać się jak najlepiej, bardzo ważne jest aby zadbać o odpowiednią dietę naszych pociech od samego początku. Szybki tryb życia wymaga od nas wyboru produktów spełniających dwie podstawowe funkcje: łatwość przygotowania i pełnowartościowy skład. Te dwie cechy charakteryzują kaszki firmy Helpa.

Kaszka owsiana jest idealnym posiłkiem dla dzieci, a dla rodziców prostym w przygotowaniu i smacznym urozmaiceniem menu maluchów. Krótki czas gotowania, bo zaledwie 2-3 minuty to idealna alternatywa dla parowania, przecierania i prób przekonania dziecka do zjedzenia warzywnych przecierów. Wysoka zawartość błonnika może zastąpić ten składnik w podawanych często mdłych i po prostu niesmacznych zupkach, ale także jako odmiana od powszechnie znanej i nieco nudnej kaszy manny. Produkty bio to także dobry wybór dla naszych dzieci ze względu na brak sztucznych dodatków takich jak słodziki, zagęszczacze, które często dodawane są w dużych ilościach do kasz o najróżniejszych smakach, a przede wszystkim aromatach.

Opakowanie 200 gramowe zawiera 10 porcji pożywnej kaszy, zachowującej po ugotowaniu wszystkie wartości odżywcze. Zalana wodą porcja kaszy wymaga dosłownie chwili gotowania i jest gotowa do jedzenia.

Producentem Kaszki owsianej jest firma Helpa, zajmująca się produkcją i dystrybucją bio produktów, w skład których wchodzą tylko naturalne pełnowartościowe składniki.