aha! Neu. Podręcznik z 2 CD audio i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 8 szkoły podstawowej

aha! Neu. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 8 (z 2 CD audio). Szkoła podstawowa Podręcznik aha! Neu dla klasy 8 jest przeznaczony na 60 godzin lekcyjnych i składa się z sześciu rozdziałów, które wprowadzają nowe słownictwo i zgodnie z założeniem nowej podstawy programowej utrwalają słownictwo...
59,86 * 63,18 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,28 zł

Opis

aha! Neu. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 8 (z 2 CD audio). Szkoła podstawowa

Podręcznik aha! Neu dla klasy 8 jest przeznaczony na 60 godzin lekcyjnych i składa się z sześciu rozdziałów, które wprowadzają nowe słownictwo i zgodnie z założeniem nowej podstawy programowej utrwalają słownictwo wprowadzone w pierwszej części cyklu.

Dużo uwagi poświęcono zagadnieniom gramatycznym – zostały one precyzyjnie wyjaśnione i opatrzone licznymi ćwiczeniami, aby uczniowie łatwo przyswoili struktury językowe niezbędne w codziennej komunikacji. Podręcznik zawiera liczne zadania realizujące podstawę programową w zakresie reagowania ustnego, co doskonale przygotowuje uczniów do sprawnej komunikacji w codziennym życiu.

Podręcznik zawiera zadania o różnym stopniu trudności, co pozwala na pracę z grupami zróżnicowanymi pod względem umiejętności językowych. W każdym rozdziale znajdują się sekcje pomocne w przygotowaniu do sprawdzianu: Grammatik z powtórzeniem gramatyki oraz Aktiver Wortschatz z listą słownictwa do aktywnego opanowania. Na końcu publikacji zamieszczono przejrzyste tablice gramatyczne i słowniczek niemiecko-polski, który ułatwia samodzielną naukę.

Komplet dla ucznia na jeden rok nauki obejmuje:

 • podręcznik,
 • CD audio (w pakiecie z podręcznikiem).

Doskonałym uzupełnieniem podręcznika jest Zeszyt ćwiczeń aha! Neu 8 z pomysłowymi zadaniami utrwalającymi umiejętności językowe.

Zalety podręcznika to przede wszystkim:

 • gramatyka przedstawiona i wyjaśniona w przystępny sposób;
 • łatwa nauka leksyki dzięki zamieszczeniu obok zadań słownictwa potrzebnego do ich wykonania oraz słowniczkom obrazkowym;
 • zróżnicowanie stopnia trudności zadań dające możliwość pracy w klasach niejednolitych pod względem umiejętności językowych;
 • równomierny nacisk na rozwijanie wszystkich sprawności językowych;
 • optymalna ilość materiału do realizacji podczas dwóch godzin lekcyjnych tygodniowo;
 • ciekawa tematyka, dostosowana do zainteresowań i stylu życia młodzieży;
 • łagodny przyrost materiału lekcyjnego ułatwiający uczniom opanowanie wszystkich zagadnień;
 • odsyłacze do ciekawych źródeł (w tym stron WWW) motywujące do samodzielnej nauki;
 • sprawdzone metody nauczania, przetestowane przez tysiące nauczycieli;
 • ciekawostki realio- i kulturoznawcze zachęcające do poznawania języka niemieckiego.

aha! Neu. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 8. Szkoła podstawowa

Doskonałe uzupełnienie podręcznika aha! Neu 8 pomysłowymi zadaniami o różnym stopniu trudności, co pozwala na pracę z grupami zróżnicowanymi pod względem umiejętności językowych. Dużo uwagi poświęcono zagadnieniom gramatycznym, które są wzbogacone licznymi ćwiczeniami, aby uczniowie łatwo mogli przyswoić struktury językowe niezbędne w codziennej komunikacji.

FAQ

Sprawdź FAQ

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"aha! Neu. Podręcznik z 2 CD audio i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 8 szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo WSiP.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


O wydającym opisywany podręcznik:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) dostarczają wysokiej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w Polsce. Wydając 25 tysięcy tytułów z łącznym nakładem ponad 2 miliardy egzemplarzy, WSiP jest jednym z najbardziej znanych wydawnictw w Polsce. Specjalizuje się w publikacji różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria. WSiP rozwija też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące e-podręczniki, a także prowadzi Klub Nauczyciela.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - aha! Neu. Podręcznik z 2 CD audio i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 8 szkoły podstawowej

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>