Pakiet Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń

Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik Podręcznik "Natürlich auf Deutsch!" do nauki języka niemieckiego skierowany jest do uczniów klasy 7 szkoły podstawowej. uzupełnieniem podręcznika może jest zeszyt ćwiczeń "Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła...
58,34 * 64,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,86 zł

Opis

Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik


Podręcznik "Natürlich auf Deutsch!" do nauki języka niemieckiego skierowany jest do uczniów klasy 7 szkoły podstawowej. uzupełnieniem podręcznika może jest zeszyt ćwiczeń "Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń".

Nowy cykl jest odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość szkolną i potrzeby nauczycieli. Ma na celu nie tylko nauczanie języka niemieckiego, lecz także budowanie relacji społecznych oraz kształtowanie postawy otwartości wobec świata i innych ludzi. Zadania w cyklu rozwijają kompetencje przyszłości, które nazywamy kompetencjami 4K, są to: kreatywność, komunikacja, krytyczne myślenie i kooperacja.

Atuty podręcznika:

  • Pomaga rozwijać podstawowe umiejętności językowe w sposób przystępny, dostosowany do współczesnego ucznia. Przejrzysta struktura, aktualne treści i różnorodne zadania zachęcają uczniów do aktywnego udziału w lekcji. 
  • Zawiera atrakcyjne dodatki: "Landeskunde", czyli część kulturo- i realioznawczą z ćwiczeniami i ciekawostkami, "Fotostory", czyli historię obrazkową na bazie wybranego odcinka serialu edukacyjnego, oraz "Extras", czyli materiały dodatkowe. 
  • Liczne przykłady pokazują, jak wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce. Praktyczne wskazówki i wzorcowe teksty pomogą opanować poprawne tworzenie różnych form wypowiedzi. 
  • Sytuacje komunikacyjne w podręczniku są autentyczne i przez to bliskie doświadczeniom nastolatków.
  • W każdym rozdziale zostały zamieszczone krótkie i dłuższe formy pisemne używane na co dzień - pozwala to na naukę i wykorzystanie wiedzy w praktyce. 
  • Wysoki poziom opracowania graficznego podręcznika, realistyczne zdjęcia, infografiki, odpowiednio duża czcionka ułatwiają pracę z podręcznikiem.

Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podsawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń


Zeszyt ćwiczeń jest ściśle skorelowany z podręcznikiem "Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik" i stanowi idealne uzupełnienie materiału.

Atuty zeszytu ćwiczeń: 

  • Atrakcyjne zadania o zróżnicowanym stopniu trudności umożliwiają powtórzenie wiedzy, rozbudzają kreatywność ucznia i pozwalają na praktyczną naukę języka niemieckiego w sposób przystępny i ciekawy. 
  • W każdym rozdziale znajdują się trzy podrozdziały, sekcja Grammatik, sekcja Landeskunde oraz sekcja Fotostory z kodem QR, pod którym dostępny jest odcinek serialu omawianego na lekcji. 
  • Na końcu każdego rozdziału znajduje się lekcja powtórzeniowa pozwalająca usystematyzować wiedzę.

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Pakiet Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń" wydało Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedno z najdłużej funkcjonujących wydawnictw na terenie Polski, które zaczynało działalność w 1945 r. Od momentu publikacji pierwszego podręcznika, wydano już ponad 25 tysięcy tytułów, o łącznym nakładzie przekraczającym 2 mld sztuk. Obecnie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne specjalizują się w wydawaniu materiałów edukacyjnych, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria, z udziałem uznanych metodyków, naukowców i ekspertów. Oprócz tradycyjnych wydań oferuje też platformę internetową WSiPnet z e-podręcznikami oraz Klub Nauczyciela.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Pakiet Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>