Aura Herbals Silidrop Krzem organiczny MMST Silicium G5 Suplement diety w płynie 500 ml

Suplement diety Silidrop - oryginalny krzem organiczny Silicium G5® w płynie Aura Herbals 500 ml = 165 mg krzemu organicznego / 1000 ml = 330 mg krzemu organicznego Silidrop to innowacyjny suplement diety uzupełniający codzienną dietę w wysokoprzyswajalny krzem organiczny - monometylosilanetriol...
77,45 * 89,90 zł
Cena za L : 154.9zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 72,48 zł

Opis

Suplement diety

Silidrop - oryginalny krzem organiczny Silicium G5® w płynie Aura Herbals

500 ml = 165 mg krzemu organicznego / 1000 ml = 330 mg krzemu organicznego

Silidrop to innowacyjny suplement diety uzupełniający codzienną dietę w wysokoprzyswajalny krzem organiczny - monometylosilanetriol (MMST).

Silidrop polecany jest szczególnie sportowcom, seniorom oraz osobom stosującym dietę ubogą w krzem.

 • 33 dzienne porcje
 • zawiera oryginalny krzem organiczny MMST Silicium G5®,
 • wysoka przyswajalność i łatwe stosowanie dzięki dołączonej miarce,
 • najprostszy skład,
 • bez zbędnych substancji i dodatków,
 • 1000 ml = 330 mg krzemu organicznego - 66 dziennych porcji 

Krzem to pierwiastek, który należy do grupy półmetali. Został opisany przez francuskiego chemika i fizyka Antoine'a Lavoisier w XVIII w., a czysty krzem z krzemionki otrzymał w 1824 r. Jöns Jacob Berzelius - chemik i mineralog szwedzkiego pochodzenia. Krzem, tuż po tlenie, jest najbardziej rozpowszechnionym pierwiastkiem w przyrodzie. Jego bogate zasoby znajdziemy m.in. w wodzie, litosferze czy w glebie. Należy do grupy mikroelementów. Krzem występuje w organizmie w niewielkich ilościach, a jego ilość maleje wraz z wiekiem.

ORGANIC SILICIUM G5® to oryginalna formułą opracowana przez Norberta Duffaut'a w 1959 r. Produkowany z najwyższą jakością i z zapewnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, czystości i wydajności. Organic Silicon G5® jest uważany za wydajne źródło krzemu według kryteriów Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności - EFSA. W odróżnieniu od mineralnego krzemu pochodzącego z żywności i innych produktów dostępnych na rynku (pod postacią kwasu ortokrzemowego czy koloidalnej krzemionki), krzem organiczny MMST Organic Silicon G5® posiada atom węgla. Dzięki tej unikalnej właściwości suplement diety Silidrop cechuje się unikalną bioprzyswajalnością - Organic Silicon jest 4x lepiej przyswajalny niż krzem mineralny.

Składniki: Woda, krzem organiczny (monometylosilanetriol).

Sposób przechowywania: Przechowuj suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C. Nie zamrażaj. Suplement diety przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Nie stosować w przypadku alergii na jakikolwiek składnik suplementu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Dane producenta: Aura Herbals Jarosław Paul, ul. 23 marca 77/3, 81-820 Sopot

Szczegóły - Aura Herbals Silidrop Krzem organiczny MMST Silicium G5 Suplement diety w płynie 500 ml

 • Producent: Aura Herbals
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5902479611464
 • EAN: 5902479611464
 • Wymiary: 17.5 x 18.5 x 29 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>