Babyono Pachnące woreczki na zużyte pieluszki 100 szt.

Pachnące woreczki to wygodny i higieniczny sposób, aby pozbyć się zużytych pieluszek i chusteczek. Woreczki pachną i neutralizują nieprzyjemne zapaszki, łatwo wyjmują się z opakowania. Niebieski kolor skrywa zawartość woreczka, a łatwe wiązane pozwalają na szczelne zamknięcie. Wielkość woreczka...

10.99

-15%

12.99 zł

Cena za szt. : 0.11zł

Dodaj do schowka

Opis

Zużyte pieluszki nie pachną fiołkami – wie o tym każdy rodzic, który musiał przebrać malucha na spacerze czy na wyjeździe. Pieluchy potrafią nieźle uprzykrzyć też życie na co dzień; wystarczy zapomnieć wynieść śmieci, by całe mieszkanie miało nieprzyjemny zapach.

Pachnące woreczki na zużyte pieluszki Babyono to proste rozwiązanie tego problemu. W higieniczny i wygodny sposób schowamy w nich zabrudzone pieluchy do czasu, aż będzie można je wyrzucić do kosza na zewnątrz. Ochronią nas przed zapachami, skutecznie je neutralizując, byśmy nie musieli męczyć się w samochodzie, w pociągu czy we własnym mieszkaniu.

Woreczki na zużyte pieluchy Babyono mają miły zapach, który zamaskuje woń z ich wnętrza, a niebieski kolor skryje też nieprzyjemny widok. Worki mają sprytne szczelne wiązanie i wygodne opakowanie, byśmy jak najszybciej mogli schować pieluszki, chusteczki do wycierania i inne zabrudzone waciki.

Rozmiar woreczków Babyono jest na tyle duży, by zmieściły się w nim wszystkie odpadki po przewijaniu dziecka, a zawiązany pakunek możemy wyrzucić do zwykłego kosza na śmieci – nie będą wydobywać się z niego żadne zapachy, więc i w mieszkaniu możemy trochę rzadziej martwić się przeładowanym koszem; spokojnie możemy wyrzucić tak zapakowaną pieluszkę do śmietnika w parku czy w toalecie publicznej i nie przejmować się, że ludzie, którzy będą chcieli skorzystać z nich za nami, będą narażeni na charakterystyczny nieprzyjemny zapach.

Pachnące woreczki na zużyte pieluszki Babyono to praktyczne rozwiązanie, które ułatwi życie wszystkim rodzicom niemowlaków i małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

100 szt. w opakowaniu

Dane producenta/dystrybutora

Babyono ONO Paweł Antczak 60-002, Poznań ul. Kowalewicka 13

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Babyono Pachnące woreczki na zużyte pieluszki 100 szt.

  • Producent: Babyono
  • Kod producenta: 1052
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901435402498
  • EAN: 5901435402498
  • Wymiary: 12 x 3 cm

Inni Klienci kupili również