Celiko Cukier wanilinowy bezglutenowy 32 g

Cukier waniliowy bezglutenowy. Dodatki do wypieków Celiko to produkty będące elementem uzupełniającym ofertę produktów bezglutenowych firmy Celiko. Idealnie nadają się do przygotowywania domowych ciast i wypieków, a także jako składnik deserów różnego typu. Są wytwarzane z wysokiej jakości...

0.99 zł

Cena za kg : 30.94zł

Dodaj do schowka

Opis

Cukier waniliowy bezglutenowy. Dodatki do wypieków Celiko to produkty będące elementem uzupełniającym ofertę produktów bezglutenowych firmy Celiko. Idealnie nadają się do przygotowywania domowych ciast i wypieków, a także jako składnik deserów różnego typu. Są wytwarzane z wysokiej jakości składników, zgodnie ze standardami produkcyjnymi związanymi z produkcją bezglutenową i dietetyczną.

Produkty Celiko oznaczone są symbolem przekreślonego kłosa, który nadawany jest przez Europejski System Licencyjny. Program ten jest prowadzony przez Europejskie Zrzeszenie Stowarzyszeń Osób z Celiakią. Wyroby posiadające ten symbol, nie zawierają więcej niż 20 ppm glutenu (0,02%), co potwierdzają badania w akredytowanym laboratorium.

Składniki - Celiko Cukier wanilinowy bezglutenowy 32 g

Cukier, aromat: etylowanilina.

Sposób przygotowania i przechowywania

Dodatek do wypieków i deserów.

Produkt szczelnie zamknięty przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Informacja alergenna

Produkt może zawierać soję, mleko, orzechy ziemne i laskowe.

Dane producenta/dystrybutora

CELIKO S.A., ul. św. Antoniego 71, 61-359 Poznań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Celiko Cukier wanilinowy bezglutenowy 32 g