W powietrzu czujesz już nową, świeżą energię, a przy każdym możliwym spacerze dostrzegasz budzącą się do życia przyrodę? Słońce świeci nieco mocniej, a Twoje samopoczucie znacznie się poprawiło… - tak, to wiosna! Doskonały czas na wprowadzenie w życie kilku zmian i na rozpoczęcie domowych porządków!


Bądź eko w domu…

Ekologiczny styl życia jest teraz w modzie. Co prawda nie ma niczego modnego w ratowaniu planety, ale każdy - nawet nieco bardziej marketingowy - chwyt, który w jakikolwiek sposób może pomóc środowisku naturalnemu, jest cenny. Wiosenne porządki zacznij zatem od całkowitej wymiany środków czystości. Zapomnij o silnych, chemicznych produktach, wywołujących alergie skórne i wybierz opcje o wiele bardziej naturalne, takie jak płyny do mycia proponowane przez Eco Naturo i Klareko czy klasyczną sodę oczyszczoną, którą bez problemu znajdziesz w ofercie marki Targroch.

…i poza nim

Ekologiczny styl życia nie kończy się jednak w domu – wręcz przeciwnie. Zrezygnuj z produktów sprzedawanych w plastiku bądź niebiodegradowalnych foliach i na zakupy zabierz ze sobą własną siatkę. Jeżeli wybierasz się na spacer lub planujesz długą podróż, nie kupuj codziennie wody w plastikowych butelkach – w większości miejsc woda z kranu nadaje się przecież do picia! Co więcej, możesz zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie dzięki bidonowi od Lifeventure. Jeżeli czujesz potrzebę dodatkowego filtrowania wody, nie ma problemu - w naszym sklepie znajdziesz także butelki Eau God z filtrem.

Stwórz własne hygge

Ekologiczne wybory są zasadnicze dla zrównoważonego trybu życia, co więcej – z powodzeniem pomogą stworzyć Ci domowy, przytulny nastrój. A czy istnieje lepszy sposób na stworzenie unikalnego hygge niż zapalenie kilku świeczek? Oczywiście, że nie! Wybierz sojowe świece zapachowe, które znajdziesz w ofercie producenta Eco Life, Hagi Cosmetics czy Song of India. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy nie tylko najlepszych producentów świec sojowych, ale także popularnych podgrzewaczy. Znajdź swój ulubiony zapach i ciesz się wieczorem spędzonym w gronie najbliższych.

Aromaterapia w wersji eko

Na wiosnę zadbaj nie tylko o ciało, ale także o duszę! Siła tkwi w prostocie – te słowa znajdują stuprocentowe odzwierciedlenie w mechanizmach rządzących aromaterapią. Nie tylko pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, ale także pozwoli się szybciej zrelaksować i osiągnąć stan wewnętrznego spokoju. W naszym sklepie znajdziesz olejek anyżowy, sezamowy, paczuli, tymiankowy oraz wiele innych – to prawdziwy raj dla wielbicielek naturalnych składników i wysokiej jakości produktów!

Zadbaj o dietę zwierzaków

Nadejście wiosny to także wyjątkowe wydarzenie dla świata roślin i zwierząt. To również świetny moment na to, by dotychczasową dietę pupila zamienić na jeszcze zdrowszy jadłospis! W sklepie internetowym Bee znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości karm dla psów i kotów, od Brit Care, Doliny Noteci czy Yarrah, które zawierają pełnowartościowe składniki (w tym oczywiście mięso), a do tego są ekologiczne!

Wiosna w domu i w sercu

Mamy nadzieję, że powyższe rady stanowią dla Was świeżą inspirację i pomogą w zaplanowaniu wiosennych porządków. I pamiętajcie - nowa pora roku to nowe możliwości!


Zobacz także: