Dallmayr Crema d`Oro. Kawa ziarnista 1 kg

Jeden z produktów należących do klasycznej linii kaw ziarnistych d’Oro stworzonej z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Crema d'Oro to wyjątkowa kawa będąca starannie wyselekcjonowaną mieszanką najszlachetniejszych delikatnie prażonych odmian Arabiki gwarantujących umiarkowany...

37.99 zł

-46%

69.99 zł

Cena za kg : 37.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Kawa to popularny napój, który przygotowuje się na bazie (najczęściej) zmielonych ziaren kakaowca. Choć pochodzi z Etiopii, dużą popularnością cieszy się już od XVI wieku. Wiele osób nie wyobraża sobie bez niej porannej pobudki czy spotkania ze znajomymi ? kawa to jedna z najpopularniejszych napojów na świecie.
Kawa ziarnista Crema d`Oro to jedna z propozycji marki Dallmayr. Dedykowana jest najbardziej wymagającym konsumentom, którzy cenią sobie wysokiej jakości prażone ziarna Arabiki. Te z kolei gwarantują wyjątkowy, ale równocześnie delikatny aromat, i niezapomnianą esencjonalność. Dzień rozpoczęty od filiżanki kawy z pewnością od razu nabierze kolorów, a każda przerwa na filiżankę Crema d`Oro będzie czasem pełnym relaksu.
Zawartość opakowania i sposób przechowywania:
W pojedynczym opakowaniu znajduje się 1 kilogram kawy ziarnistej Crema d`Oro marki Dallmayr. Po otwarciu produkt należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu bądź szczelnie zamkniętym pojemniku ? obowiązkowo w suchym i chłodnym miejscu.
Dallmayr to firma istniejąca na rynku już ponad 90 lat. Specjalizuje się nie w czym innym, jak w produkcji kawy, która w rodzinie współwłaścicieli firmy zawsze zajmowała wyjątkowe miejsce. To miejsce tworzone przez profesjonalistów, dla których praca z ziarnami kawy jest przede wszystkim pasją. Tradycyjne receptury spotykają się z zaawansowanymi rozwiązaniami i pozwalają na stworzenie produktów naprawę unikalnych. W ofercie firmy znaleźć można kawy rozpuszczalne, klasyczne czy mieszanki. Zapraszamy do zakupów!

Składniki - Dallmayr Crema d`Oro. Kawa ziarnista 1 kg

100% Arabika

Sposób przygotowania i przechowywania

Po otwarciu kawę przechowywać szczelnie zamkniętą, w chłodnym i suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Podczas zaparzania kawy należy pamiętać o użyciu odpowiedniej temperatury wody. Nie używać wrzątku.

Dane producenta/dystrybutora

Dallmayr KaffeeOHG Aschauerstrasse 15   80331 Munchen Niemcy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dallmayr Crema d`Oro. Kawa ziarnista 1 kg

  • Producent: Dallmayr
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4008167152729
  • EAN: 4008167152729
  • Wymiary: 29 x 13.75 x 9.75 cm