Lavazza Qualita Oro Kawa ziarnista palona 1 kg

Bardzo mocna mieszanka szlachetnej Arabiki z najlepszych plantacji Afryki, Ameryki Centralnej i Południowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu włoskiej palarni możemy delektować się napojem o jedwabistym, słodkim smaku pozbawionym kwaskowatości. Gładka i aromatyczna. Tradycyjna receptura, dla...

50.99 zł

-33%

75.99 zł

Cena za kg : 50.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Kawa Lavazza Qualita Oro to szlachetna Arabika pochodząca z najlepszych plantacji Afryki, Ameryki Centralnej i Południowej. Świeżo wypalana we włoskiej palarni z wieloletnim doświadczeniem wyróżnia się wśród innych wyjątkowym aromatem i jakością przygotowania. Jest doskonałą alternatywą dla kaw rozpuszczalnych oraz mielonych, gdyż poddana odpowiedniej obróbce termicznej zachowała w każdym ziarnie unikalne walory smakowe.
 
Jakość kawy zależy od sposobu wypalania ziaren, zależnie od temperatury i czasu w jakim zostały wypalone. Przechodząc przemiany chemiczne ziarna zyskują nadzwyczajny smak, jednak jeżeli zostaną one zmielone szybciej tracą swoją świeżość, a więc zaleca się, aby kawę ziarnistą mielić bezpośrednio przed zaparzeniem, ponieważ zachowa ona swoją świeżość i aromat, w przeciwieństwie do kaw rozpuszczalnych oraz mielonych.
 
Kawa Lavazza Qualita Oro:
  • Posiada unikalny, słodki smak
  • Pozbawiona została kwaskowości
  • Ma gładką i jedwabistą konsystencję
Firma Lavazza jest włoską najbardziej renomowaną marką i niekwestionowanym liderem wśród producentów kawy, jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek. Od wielu lat gwarantują swoim klientom najwyższe standardy zapewniając własnym wyrobom doskonałą jakość i wyrafinowany smak kawowych kompozycji.
 
Opakowanie Kawy Lavazza Qualita Oro 1kg zawiera około 125 sugerowanych porcji.

Recenzje

Ocena 

Moja ulubiona. Piję ją od lat i nie zmieniam. Smak i aromat 5/5.

Ocena 

Bardzo dobra kawa. Nie jest mocno palona, co mi bardzo odpowiada, nie jest też kwaśna. Aromat zaparzonej porannej kawy powala na kolana. Smak jest jedyny w swoim rodzaju. Polecam

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Lavazza Qualita Oro Kawa ziarnista palona 1 kg

  • Producent: Lavazza
  • Kod producenta: 0020566LAV
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8000070020566
  • EAN: 8000070020566
  • Wymiary: 30 x 16 x 9 cm