Lovela Family hipoalergiczny proszek do prania kolorów 2.1 kg

Hipoalergiczny proszek do prania kolorów Lovela Family to produkt o wyjątkowej formule, która została stworzona z myślą o skórze wrażliwej, ze skłonnością do alergii. Proszek Lovela Family skutecznie poradzi sobie z zabrudzeniami ubrań całej rodziny i jednocześnie zadba o Twoją skórę....
41,79
Cena za kg : 19.9zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł

Opis

Lovela Family Hipoalergiczny Proszek do Prania Kolorów to wybór, który służy zarówno skutecznemu praniu, jak i ochronie delikatnej skóry całej rodziny. Opracowany przez ekspertów, dostarcza mocne rozwiązanie do walki z zabrudzeniami, jednocześnie pielęgnując skórę wrażliwą na alergie.

Lovela Family Hipoalergiczny Proszek do Prania Kolorów - siła czystości i delikatności

Lovela Family Hipoalergiczny Proszek do Prania Kolorów to produkt wyjątkowy, który łączy w sobie dwie kluczowe właściwości: skuteczne działanie przeciwko zabrudzeniom i troskę o delikatną skórę. Formuła tego proszku została zaprojektowana z myślą przede wszystkim o skórze wrażliwej ze skłonnością do alergii.

Hipoalergiczny skład Loveli Family gwarantuje, że pranie będzie wolne od składników mogących podrażnić skórę. To bezpieczne i delikatne rozwiązanie dla skóry dzieci powyżej 1. roku życia oraz dorosłych. Co więcej, proszek Lovela Family został poddany rygorystycznym testom dermatologicznym, potwierdzającym jego bezpieczeństwo.

Ale Lovela Family to nie tylko bezpieczeństwo - to również skuteczność. Formuła proszku jest wzbogacona o aktywne składniki piorące, które z łatwością radzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Niezależnie od rodzaju plamy, Lovela Family zapewni Twojemu praniu świeżość i czystość, jakiej oczekujesz.

Proszek do Prania Kolorów Lovela Family - dla całej rodziny

Lovela Family Hipoalergiczny Proszek do Prania Kolorów to idealne rozwiązanie dla każdej rodziny. Bez względu na to, czy masz do czynienia z trudnymi plamami po długim dniu zabawy Twojego dziecka, czy potrzebujesz delikatnego, ale skutecznego środka do prania ulubionej bluzki, ten proszek spełni Twoje oczekiwania.

Lovela Family Hipoalergiczny Proszek do Prania Kolorów to produkt dla tych, którzy cenią sobie skuteczność i bezpieczeństwo. Zamów produkt w sklepie bee.pl i zapewnij swojej rodzinie czystość ubrań oraz ochronę skóry Odkryj moc czystości, która dba o Twoją rodzinę!

Szczegóły - Lovela Family hipoalergiczny proszek do prania kolorów 2.1 kg

Składniki - Lovela Family hipoalergiczny proszek do prania kolorów 2.1 kg

5-15%: zeolity, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, enzymy, kompozycja zapachowa

Sposób przygotowania i przechowywania

Porady dotyczące prania:

  • Tkaniny posortować według zabarwienia i stopnia zabrudzenia.
  • Silnie zabrudzoną odzież na 30 minut przed praniem namoczyć w wodzie z proszkiem.
  • W przypadku prania ręcznego najpierw dokładnie rozprowadzić proszek w wodzie.
  • Przestrzegać zaleceń producentów odzieży.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>