NOWOŚĆ Ludwik Ekologiczne tabletki all in one do zmywarek 80 szt.

Ludwik Ekologiczne tabletki all in one do zmywarek 80 szt.

Ekologiczne tabletki Ludwik Ekologiczny posiadają wysoką skuteczność mycia/zmywania, co zostało potwierdzone przez laboratorium badawcze. Dzięki systemowi Baking Soda System z łatwością usuwają tłuszcz i przypalenia, zaś aktywny tlen i odpowiednio dobrane enzymy pozwalają zlikwidować osady z kawy,...
56,99 * 59,99 zł
Cena za szt. : 0.71zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 59,99 zł

Opis

Ekologiczne tabletki Ludwik Ekologiczny posiadają wysoką skuteczność mycia/zmywania, co zostało potwierdzone przez laboratorium badawcze. Dzięki systemowi Baking Soda System z łatwością usuwają tłuszcz i przypalenia, zaś aktywny tlen i odpowiednio dobrane enzymy pozwalają zlikwidować osady z kawy, herbaty, białka i skrobi. Naczynia po wyjęciu ze zmywarki są krystalicznie czyste i lśniące.

Bycie EKO nie jest już tylko modą, a poważnym wyzwaniem, które ma na celu ochronę naszej planety i jej naturalnych procesów, a także flory i fauny. 

Ekologiczne tabletki do zmywarki All in one Ludwik Ekologiczny powstały specjalnie z myślą o naszym środowisku naturalnym. Są pozbawione szkodliwych substancji chemicznych, które w negatywny sposób mogłyby oddziaływać na nasze środowisko, ale również na nasze zdrowie. 

Tabletki do zmywarki Ludwik nie zawierają barwników, konserwantów, boranów, fosforanów, mikroplastików, reaktywnych związków chloru, formaldehydu, a także rakotwórczych i mutagennych substancji toksycznych. Ulegają biodegradacji, a ich opakowanie może być poddane recyklingowi w 100%. Nie zawierają także składników pochodzenia zwierzęcego.

Szczegóły - Ludwik Ekologiczne tabletki all in one do zmywarek 80 szt.

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498038286
  • EAN: 5900498038286
  • Wymiary: 21.1 x 35 x 19.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>