Między nami. Język polski 5. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B

Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 1-2 Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii...
89,06 * 101,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 85,62 zł

Opis

Między nami. Język polski 5. Zeszyt ćwiczeń. Część 1-2

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.


Między nami. Język polski 5. Podręcznik

Podręcznik dla klasy 5 jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od 2017 roku. Książka spełnia wszystkie formalne wymogi stawiane podręcznikom przez nową ustawę oświatową.

Książka dla ucznia klasy 5 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klasy 4. Każdy temat w podręczniku jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe. Dobór ciekawych tekstów zachęca uczniów do czytania. Niektóre utwory dostępne są w wersji audio można ich słuchać za pomocą smartfona.


Język polski. Między nami 5. Zeszyt ćwiczeń, wersja B dla klasy 5 szkoły podstawowej

Nowa wersja ćwiczeń jednozeszytowych zawiera więcej różnorodnych zadań. Objętość zwiększyła się do 152 stron. Publikacja pomaga uczniom w przygotowaniu się do sprawdzianów i kartkówek. Zadania w zeszycie sprawdzają wiedzę i umiejętności określone w podstawie programowej, dlatego publikacja jest doskonałą pomocą w realizacji programu nauczania. Zeszyt jest dopasowany do zawartości podręcznika.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 5. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B"?
Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek są autorami tego tytułu.
Ci autorzy są niezwykle płodni! Posiadamy ogromną kolekcję ich podręczników. Czy wiesz, że jest to ewenement w skali Polski? Grono autorów, którzy stworzyli ponad 15 książek jest dość niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki . Pisanie podręczników wymaga, poza znajomością dziedziny, umiejętności klarownego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników powinni znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów na różnych poziomach edukacji.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja Między nami. Język polski 5. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B została opracowana przez Wydawnictwo GWO.


Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika?
867/2/2018 to nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Nr MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje ucznia o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Co ciekawe, termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez MEN w kwestii zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami jakościowymi.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Która to jest część książki?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 r., które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło szacunek na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w Polsce. Poza matematyką, GWO oferuje także podręczniki do przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych.

Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Między nami. Język polski 5. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej Między nami.
Wzorem pozostałych tytułów z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 5. Podręcznik, zeszyt ćwiczeń wesja A część 1-2 i zeszyt ćwiczeń wersja B

Produkty w zestawie (4)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>