Odkryć fizykę 3. Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy

Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym dla klasy 3. liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego „Odkryć fizykę” to publikacja ułatwiająca systematyczną pracę zarówno na lekcji, jak i w domu, oraz przygotowanie do sprawdzianu. Umożliwia systematyczną naukę rozwiązywania...
24,99 * 27,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,92 zł

Opis

Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym dla klasy 3. liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego „Odkryć fizykę” to publikacja ułatwiająca systematyczną pracę zarówno na lekcji, jak i w domu, oraz przygotowanie do sprawdzianu.

  • Umożliwia systematyczną naukę rozwiązywania różnych typów zadań dzięki odpowiedniemu doborowi zadań o dostosowanym do możliwości uczniów poziomie trudności, Przykładom rozwiązanych zadań i zadaniom do nich analogicznym, a także wskazówkom i odpowiedziom.
  • Ułatwia kształcenie umiejętności przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki Dziennikowi laboratoryjnemu po każdym dziale oraz zadaniom typu doświadczalnego.
  • Zapewnia skuteczne przygotowanie do sprawdzianu poprzez bieżącą pracę ze wszystkimi rodzajami zadań, a także wykorzystanie Kart powtórzeniowych. 

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Odkryć fizykę 3. Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy"?
Bartłomiej Piotrowski, Izabela Kondratowicz to autorzy tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Odkryć fizykę 3. Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy" wydało Wydawnictwo Nowa Era.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Do której serii podręczników należy "Odkryć fizykę 3. Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy"?
Tytuł ten należy do serii ODKRYĆ FIZYKĘ.
Wzorem pozostałych tytułów z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Jaki jest zakres nauczania tej książki?
Ten podręcznik jest dedykowany dla poziomu podstawowego.


Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do nauki, którego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Podręcznik wydano do nauki przedmiotu fizyka.


O wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, lecz także partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, zapewniający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Swoim nietypowym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, pozyskało zaufanie tysięcy szkół oświatowych na terenie całego kraju.

Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Odkryć fizykę 3. Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym. Zakres podstawowy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>