Podręczniki do fizyki - Klasa 3 - liceum i technikum

Jest 15 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 59,35 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 82,14 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 24,92 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 49,94 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 65,23 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 55,21 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 26,22 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 22,68 zł

Podręczniki do fizyki - Klasa 3 - liceum i technikum z naszej oferty to produkty najwyższej jakości. Są to książki wydawane przez ogólno-polskie wydawnictwa cieszące się bardzo dobrą opinią. Chętnie korzystają z nich nie tylko uczniowie, ale również kadra pedagogiczna liceów i techników. Są one tak często wykorzystywane, ponieważ charakteryzują się kilkoma elementami wyróżniającymi je na tle konkurencji. Wynikają one z wieloletnich praktyk doświadczonych wydawnictw oraz autorów. Przykładowo są to:

  • Wykorzystywanie inteligentnych spisów treści, które ułatwiają w znaczący sposób poruszania się po książce.
  • Stosowanie różnych praktyk mających za zadanie konsolidować wiedzę ucznia. Występują one w wielu formach przykładowo w postaci treści graficznych. Są to różne wykresy albo tabele. Wydawnictwa zdają sobie doskonale sprawę z tego, że kolorowe treści przyciągają nie tylko uwagę, ale także poprawiają zapamiętywanie ich.
  • Nie bez znaczenia jest stawianie konkretnych pytań na końcu każdego z działów tematycznych. Są to pytania zmuszająca ucznia do refleksji, nawiązujące do najważniejszych zagadnień z danego tematu.
  • Mimo wszystko głównym plusem tego rodzaju książek pozostaje fachowy język. Jest to jak ekspercki sposób przekazywania wiedzy za pomocą dostosowanego języka do ucznia. Charakteryzuje go przystępność i wplatanie fachowego słownictwa. Tego rodzaju nomenklatury to świetny sposób na poszerzanie bazy danych i tworzenia nowych podstaw tematycznych.

Coraz bliższa matura

Trzecia klasa szkoły średniej to czas myślenia o zbliżających się studiach. Jest to moment, w którym egzamin dojrzałości zbliża się coraz bardziej. Uczeń powinien mieć już zbudowaną bazę wiedzy i w tym momencie tylko ją doszlifować. Podręczniki do fizyki - Klasa 3 - liceum i technikum to idealne do tego celu narzędzie. Posiadają one także dedykowane zbiory ćwiczeń, które w dualistyczny sposób łączą praktykę z teoretyczną wiedzą. Zmuszają ucznia do rozstrzygania problemów dotykających praktycznych zagadnień.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe