Pampers Pieluchomajtki Maxi PANTS 4 (8-14 kg) JUMBO PACK 52 szt.

  • Pampers
  • 4015400672869
Pieluchomajtki Pampers Pants sprawiają, że poranki są radosne. Dzięki mikroperełkom, które zamykają wilgoć w środku, skóra Twojego dziecka jest sucha aż do 12 godzin. Pieluchomajtki można też łatwo zmienić. Wystarczy je wciągnąć, a rozdzierane boczki ułatwiają ich zdejmowanie, abyście mogli cieszyć...

45.99 zł

-19%

56.99 zł

Cena za szt. : 0.88zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pieluchomajtki Pampers Pants są doskonałym produktem pomagającym w zapewnieniu higieny dla aktywnych dzieci. Opakowanie JUMBO PACK zawiera 52 sztuki innowacyjnych pieluszek w rozmiarze 4, który jest idealny dla dzieci o wadze od około 9 do 14 kilogramów. Dokładne dopasowanie zależne jest od budowy ciała dziecka, jednak elastyczne boki i odpowiednio zaprojektowana konstrukcja produktu pozwala na korzystanie z pieluchomajtek każdemu maluchowi.

Pieluszki Pampers Pants 4 mają konstrukcję podobną do majtek, dzięki czemu w łatwy sposób można je założyć nawet najaktywniejszym dzieciom. Koniec z problemem równego założenia i zapięcia pieluszki uciekającemu maluchowi, który chce się bawić. Przydatne są również w okresie odpieluchowania - można szybko je ściągnąć w razie potrzeby, a potem założyć ponownie. Nadal pełnią funkcję pieluchy, która zatrzyma nieczystości w razie niezdążenia do nocnika.

Warstwa chłonna w pieluchomajtkach Pampers zawiera mikroperełki wchłaniające wilgoć. Zatrzymują ją one we wnętrzu pieluszki, dzięki czemu skóra dziecka może być sucha aż do 12 godzin. Wkład zbudowany jest z trzech kanalików chłonnych, które zapewniają równomierne wchłanianie i rozprowadzanie wilgoci, która nie gromadzi się w jednym miejscu i nie utrudnia ruchów dziecku. W razie potrzeby zmiana pieluszki jest szybka i łatwa - można rozerwać jej boki. Elastyczne części w pasie oraz przy nogach dziecka zapewniają idealne dopasowanie, komfort ruchu i pewność, że nieczystości pozostaną na swoim miejscu.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowania należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Procter AND Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Pieluchomajtki Maxi PANTS 4 (8-14 kg) JUMBO PACK 52 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4015400672869
  • EAN: 4015400672869
  • Wymiary: 40.6 x 25 x 14.3 cm

Inni Klienci kupili również