Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Części 1-2

Treści zawarte w podręczniku i struktura jednostki lekcyjnej zostały tak przygotowane, aby uwzględnić możliwości percepcyjne uczniów klasy czwartej. Podróż katechetyczna dla ucznia czwartej klasy rozpoczyna się od refleksji nad przyjaźnią oraz tym, jaką rolę odgrywa w niej miłość. Podręcznik to...
48,98 * 54,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,69 zł

Opis

Treści zawarte w podręczniku i struktura jednostki lekcyjnej zostały tak przygotowane, aby uwzględnić możliwości percepcyjne uczniów klasy czwartej. Podróż katechetyczna dla ucznia czwartej klasy rozpoczyna się od refleksji nad przyjaźnią oraz tym, jaką rolę odgrywa w niej miłość. Podręcznik to subtelne połączenie aspektu społecznego i eklezjalnego, na fundamencie nauki o Chrystusie.

Poszczególne zagadnienia ukazano w sposób zrozumiały dla dziecka, tak aby nabyło ono umiejętność kształtowania właściwej hierarchii wartości w oparciu o znajomość Pisma Świętego, wzmocniło poczucie własnej tożsamości i kształtowało refleksyjną postawę wobec miejsca człowieka w świecie.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Części 1-2"?
Paweł Płaczek to autor tej książki.
Ten autor jest szczególnie płodny! Posiadamy dużą kolekcję jego podręczników. To ewenement w polskiej skali. Grono autorów, którzy napisali ponad 15 książek jest relatywnie niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Pisanie podręczników wymaga bowiem, poza wiedzą, również umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników powinni znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów na różnych poziomach edukacyjnych.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Części 1-2 została wydana przez Wydawnictwo Święty Wojciech.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Pan Jezus jest naszym życiem 4. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla czwratej klasy szkoły podstawowej. Części 1-2

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>