Foxy


Włoska marka Foxy to jeden z najważniejszych producentów artykułów służących utrzymaniu codziennej higieny. Sympatyczny lisek, będący rozpoznawczym znakiem firmy już od początku jej założenia w latach 80. XX wieku, jest doskonale znany w wielu krajach świata. Wysokiej jakości artykułów higienicznych od Foxy nie mogło zatem zabraknąć w Bee! Poznaj bogaty wybór akcesoriów higienicznych Foxy - chusteczek, papierów toaletowych czy kuchennych ręczników - który przygotowaliśmy dla Ciebie w Bee!

Produkty Foxy - zadbaj o higienę z Bee
Kompleksowa oferta artykułów Foxy obejmuje różnorodne propozycje stworzone przy zachowaniu wysokich standardów produkcyjnych i łączące w sobie m.in. wysoką chłonność i trwałość, przyjemną miękkość czy zastosowanie delikatnych, miłych kompozycji zapachowych. Papier toaletowy Foxy czy chusteczki kosmetyczne to także produkty wykonane z dbałością o zdrowie Twojej skóry, np. dzięki brakowi alergenów czy neutralnemu pH. Poznaj bliżej charakterystykę poszczególnych artykułów higienicznych Foxy, które możesz znaleźć w Bee. Są to m.in.:
- papiery toaletowe, np. bezzapachowy papier Foxy Artistico, odpowiedni dla wrażliwej skóry, niezwykle gruby i chłonny czterowarstwowy papier Quatrefeuilles czy naturalny papier rumiankowy Camilla;
- uniwersalne chusteczki higieniczne, takie jak hipoalergiczne chusteczki Foxy Mega (w wygodnych opakowaniach), Foxy Mega mini (które będziesz mieć zawsze pod ręką) czy chusteczki w dużych paczkach po 200 sztuk, niezbędne w każdym domu;
- innowacyjne chusteczki kosmetyczne (m.in. jedwabiście delikatne Chusteczki Foxy Cream z formułą nawilżającą);
- mocne i wydajne ręczniki papierowe Foxy Asso i Tornado, w dużych rolkach.

Sprawdź dokładnie ofertę artykułów od Foxy, którymi dysponujemy w Bee, i wybierz produkty najlepiej dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Zachęcamy równocześnie do poznania pełnego asortymentu środków higienicznych i materiałów do czyszczenia, które można znaleźć w Bee; proponujemy Ci jedynie sprawdzone produkty renomowanych marek. Serdecznie zapraszamy do zakupów w Bee!

Logo Foxy

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe