Himalaya

Himalaya

 

Himalaya Herbals to uznana marka kosmetyków, które tworzone są na bazie naturalnych składników. Starannie wybrane zioła i minerały oraz wieloletnie badania nad czystością i bezpieczeństwem sprawiły, że kosmetyki Himalaya Herbals są niezwykle skuteczne, a przy tym bezpieczne. To produkty hipoalergiczne, które poddawane są surowym testom dermatologicznym w renomowanych klinikach, gdzie bada się je pod kątem składu i efektywności działania.

Naturalne i skuteczne kosmetyki Himalaya Herbals

W ofercie marki Himalaya Herbals znaleźć można szeroką gamę kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów, skóry twarzy i całego ciała. Są to również preparaty przygotowywane według receptury ajurwedy, których zadaniem jest wspomożenie ochrony zdrowia. Ajurweda to najstarszy znany na świecie system medycyny naturalnej, który powstał w Indiach ponad 5000 lat temu. Od 1979 r. Światowa Organizacja Zdrowia WHO uznaje ją za koncepcję zdrowia i terapii.

Himalaya Herbals to naturalne kosmetyki tworzone w oparciu o sprawdzone receptury. Produkuje się je z naturalnych olejów i maseł, wzbogaconych dodatkowo o składniki roślinne o wyjątkowych właściwościach. Są one dedykowane zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. W ofercie marki znaleźć można m.in. szampony do włosów, kremy do ciała, płyny do kąpieli, kremy do rąk, żele do mycia twarzy, pudry, mleczka oczyszczające do twarzy, pasty do zębów z fluorem, mydła w kostce o działaniu nawilżającym, toniki czy balsamy przeznaczone dla dzieci.

 

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe