Schleich


Znalezione obrazy dla zapytania schleich logo

 

“Schleich” to producent zabawek, który specjalizuje się w tworzeniu figurek zwierząt, superbohaterów, baśniowych postaci i wielu, wielu innych. Niezwykle oryginalne i bardzo realistyczne!

Schleich zajmuje się w szczególności produkcją niezwykłych figurek zwierząt. Na czym polega ich fenomen? Na niesamowitym realizmie! Figurki Schleich są idealne dla najmłodszych pociech, które uwielbiają bawić się w farmę lub zoo. Zwierzęta domowe, czyli na przykład koty i psy wyglądają zupełnie jak te, które możemy podziwiać w realnym świecie, w dużo większej wersji. Zwierzęta dzikie, takie jak tygrysy, słonie, lwy, delfiny, lisy czy łosie, dosłownie zapierają dech w piersiach.

Dzięki figurkom od firmy Schleich dziecko będzie mogło zbudować mały podwodny świat, pobawić się w życie w lesie lub przenieść się na odległy Madagaskar. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, gdyż zbiór figurek jest naprawdę duży, a możliwości wyboru nigdy nam nie zabraknie. Jeśli chcemy pokazać dziecku odległe i nieznane dla niego zwierzęta, nie musimy już jeździć na zagraniczne wyjazdy, ani nawet organizować wypadu do zoo. Niedźwiedź-figurka stworzony został tak realistycznie, że nikt nie byłby w stanie przedstawić go lepiej, podobnie jak zebry, żyrafy, czy pingwiny!

"Schleich" postarało się, aby w niezwykle szczegółowy sposób oddać najdrobniejsze detale i sprawić, że będziemy pod wrażeniem wykonania figurek. Oczywiście nie tylko dzieci mogą po nie sięgać. Również wielbiciele komiksowych bohaterów znajdą w ich ofercie coś dla siebie. Każda figurka to ciekawa i oryginalna ozdoba do salonu, pokoju czy dowolnego, innego miejsca.

"Schleich" stopniowo rozszerza asortyment, który już obecnie jest godny podziwu. Przeglądając kolejne produkty dostrzegamy precyzję i zaangażowanie oraz możemy być pewni, że nie otrzymamy wadliwego lub niepełnego produktu. W przypadku dzieci warto zwrócić uwagę na to, aby nasza pociecha miała więcej niż trzy lata. Niektóre figurki są na tyle małe, że może powstać ryzyko połknięcia lub zadławienia się podczas zabawy.

Schleich to niemiecki producent ręcznie malowanych figurek i akcesoriów do zabawy. Firma została założona w roku 1935 i słynie z wykonywania precyzyjnych i ręcznie malowanych figurek zwierząt, które nie różnią się tak bardzo od ich rzeczywistych pierwowzorów.

Realizm wykonywanych figurek zachwyca na tyle, że pomimo iż są dedykowane dla najmłodszych, znajdują też amatorów wśród dorosłych. Tradycyjnym rynkiem produktów Schleich jest Europa kontynentalna, jednak ich zabawki sprzedawane są na całym świecie. Dziś są bardzo popularne zarówno w Wielkiej Brytanii, Australii, jak i Ameryce Północnej.

Figurki po raz pierwszy zostały wykonane przez Friedricha Schleicha w latach 50. XX wieku. Potem rozpoczął się rozwój produkcji figurek z bajek takich jak Snoopy czy Smerfy. Zbiór figurek do wyboru jest naprawdę ogromny, a możliwości wyboru są praktycznie niewyczerpalne.

Niezwykle szczegółowy sposób wykonania i dbałość o detale sprawia, że dzieci i wielbiciele komiksów za każdym razem znajdują coś dla siebie w kolejnych kolekcjach zabawek od Schleich. Każda figurka może z powodzeniem zostać ciekawą i oryginalną ozdobą domu, biura, czy innego dowolnego miejsca.

Kupując zabawki firmy Schleich dla dzieci, należy zwrócić uwagę na to, czy nasza pociecha ma więcej niż 3 lata. Niektóre figurki mogą się okazać na tyle małe, by stanowić ryzyko połknięcia lub zadławienia się podczas zabawy.
 

wysyłka w 24 godziny
Kuc Islandzki -6%
28,03 zł 29,86 zł
Kuc Islandzki
wysyłka w 24 godziny
wysyłka w 5 dni
31,07 zł
Lew
wysyłka w 5 dni
wysyłka w 24 godziny
wysyłka w 24 godziny
22,66 zł
Świnia
w magazynie
20,71 zł
Lis
w magazynie
Kogut -2%
15,00 zł 15,24 zł
Kogut
w magazynie
Osiołek -13%
15,00 zł 17,27 zł
Osiołek
w magazynie
Mała Owieczka -21%
15,00 zł 18,90 zł
Mała Owieczka
w magazynie
Ogier Lipizzaner -8%
27,86 zł 30,26 zł
Ogier Lipizzaner
w magazynie
Sznaucer miniaturowy -13%
15,00 zł 17,26 zł
Sznaucer miniaturowy
w magazynie
Kot -11%
15,29 zł 17,27 zł
Kot
w magazynie
Świat Elfów Bayala. Surah z papugą -9%
w magazynie
Świat Elfów Bayala. Elfka Feya -6%
w magazynie
48,25 zł
Indyk
w magazynie
Angielski Cocker Spaniel -10%
21,53 zł 23,85 zł
Angielski Cocker Spaniel
w magazynie
Mustang ogier -13%
25,61 zł 29,48 zł
Mustang ogier
w magazynie
Slalom dla kuców Schleich -9%
43,58 zł 47,99 zł
Slalom dla kuców Schleich
w magazynie
Wałach rasy Holszyńskiej -8%
27,86 zł 30,26 zł
Wałach rasy Holszyńskiej
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe