Shuya Podpaski nocne Health 8 szt.

Podpaski i wkładki higieniczne Shuya Health posiadają opatentowane technologie Aktywnego Tlenu, Jonów Ujemnych oraz Promieniowanie Podczerwone, dzięki którym hamuje rozwój szkodliwych bakterii będących główną przyczyną infekcji okolic intymnych. Dzięki tym innowacyjnym na skalę światową...
11,99 * 12,47 zł
Cena za szt. : 1.5zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,51 zł

Opis

Podpaski nocne Shuya Health to nowoczesne i bezpieczne podpaski o kształcie dopasowanym do kobiecego ciała. Posiadają innowacyjną technologię Aktywnego Tlenu oraz Jonów Ujemnych, dzięki czemu zmniejszają znacznie rozwój szkodliwych bakterii, przez które dochodzi do wielu infekcji okolic intymnych.

Aktywny tlen ma za zadanie zwiększać przepuszczalność powietrza przez podpaskę oraz usuwa bakterie, przez co utrzymuje okolice intymne w czystości i świeżości. Jony Ujemne z kolei zwiększają odporność oraz zmniejszają napięcie.

Produkt posiada aż 8 warstw ochronnych, które zapewniają komfort oraz czystość. Pierwsza warstwa wyprodukowana jest z wyjątkowo miękkiej bawełny, zapewniającej wygodę i uczucie miękkości. Warstwa druga to aż potrójny wkład z aktywnym tlenem, poprawiającym cyrkulację powietrza, czwarta warstwa zapewnia szybką absorpcję. W podpaskach zastosowano również warstwę, która zapobiega cofaniu się wydzieliny, dzięki czemu czujemy się sucho, nawet przez całą noc. Podpaska jest zabezpieczona również warstwą silnego kleju, który dobrze przylega do bielizny, dzięki czemu nie porusza się i świetnie ochrania nas, również podczas snu.

Podpaski nocne Shuya Health poprawiają komfort w trakcie menstruacji, dają poczucie komfortu, a także pomagają w utrzymaniu odpowiedniego pH skóry. Podpaski można używać również w dzień, w trakcie obfitego krwawienia. Są wyjątkowo dobrze skonstruowane i niezwykle chłonne.

W opakowaniu znajduje się 8 sztuk nocnych podpasek, zapakowanych w higieniczny sposób.

Szczegóły - Shuya Podpaski nocne Health 8 szt.

  • Producent: Shuya
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ORGANIC16
  • EAN: 6910181209311
  • Wymiary: 11.5 x 8.5 x 5.5 cm

Składniki - Shuya Podpaski nocne Health 8 szt.

Pasek zielonej włókniny, włóknina, skrzydełka PE i SAP.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>