Syrenki. Zdrapywanka z rysikiem

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat syren, księżniczek, kucyków i wróżek. Książeczki z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to: • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, • sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności, •...
16,15 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,81 zł

Opis

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat syren, księżniczek, kucyków i wróżek. Książeczki z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to: • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, • sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności, • pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży. Przedział wiekowy: 4-6 lat Oprawa: twarda Format: 16 x 19 cm; ilustracje zmieniające kolor; dołączony rysik Stron: 10

Anna Podgórska jest autorem tytułu "Syrenki. Zdrapywanka z rysikiem".

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Syrenki. Zdrapywanka z rysikiem". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie wiedzy o kolorach i kształtach. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo ciężej będzie ją zniszczyć.

Publikacja "Syrenki. Zdrapywanka z rysikiem" została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz też pozostałe tytuły tego wydawcy.