Ukochane pupile. Zdrapywanka z rysikiem

''Zdrapywanka z rysikiem. Ukochane pupile'' - użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły świat zwierzęcych pupili. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to: • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, • sposób na doskonalenie...
14,71 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,54 zł

Opis

''Zdrapywanka z rysikiem. Ukochane pupile'' - użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły świat zwierzęcych pupili. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to: • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, • sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności, • pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży. Ilość stron: 20. Okładka twarda. Wymiary książki: 26x19x1,5 cm Wiek: 4+

Autorem książeczki "Ukochane pupile. Zdrapywanka z rysikiem" jest Anna Podgórska.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, wręczając mu "Ukochane pupile. Zdrapywanka z rysikiem". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawiać nastrój.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 4-7 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

"Ukochane pupile. Zdrapywanka z rysikiem" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.