Dinozaury Zdrapywanka z rysikiem

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a odkryjesz kolorowy świat niezwykłych dinozaurów na pokrytych czernią stronach.Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,• sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,• pomysł na zajęcie dziecka...
14,71 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,54 zł

Opis

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a odkryjesz kolorowy świat niezwykłych dinozaurów na pokrytych czernią stronach.

Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to

• wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,

• sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,

• pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

Baw się tą książką i odkrywaj magiczne ilustracje

Autorem historyjki "Dinozaury. Zdrapywanka z rysikiem" jest Anna Podgórska.

Podaruj dziecku książeczkę "Dinozaury. Zdrapywanka z rysikiem". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie świadomości kolorów czy identyfikowania kształtów. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także redukować stres i poprawić samopoczucie.

Czy Twoje dziecko uwielbia dinozaury? "Dinozaury. Zdrapywanka z rysikiem" to wspaniała przygoda w czasie, która pozwoli maluchowi poznać tajemnice prehistorycznego świata i jego mieszkańców.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 4-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

Kolorowanka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Pozycja "Dinozaury. Zdrapywanka z rysikiem" została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz także inne publikacje od tego wydawcy.