Zwierzęta. Zdrapywanka z rysikiem

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a odkryjesz kolorowy świat niezwykłych zwierząt na pokrytych czernią stronach.Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,• sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,• pomysł na zajęcie dziecka w...
14,54 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,49 zł

Opis

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a odkryjesz kolorowy świat niezwykłych zwierząt na pokrytych czernią stronach.

Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to

• wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,

• sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,

• pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

Baw się tą książką i odkrywaj magiczne ilustracje

Anna Podgórska to autor historii "Zwierzęta. Zdrapywanka z rysikiem".

Podaruj dziecku książeczkę "Zwierzęta. Zdrapywanka z rysikiem". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 4-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Pozycja "Zwierzęta. Zdrapywanka z rysikiem" została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz także inne publikacje od tego wydawcy.