Pod wodą. Zdrapywanka z rysikiem

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a odkryjesz niezwykły podwodny świat na pokrytych czernią stronach.Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,• sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,• pomysł na zajęcie dziecka w czasie...
14,54 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,28 zł

Opis

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a odkryjesz niezwykły podwodny świat na pokrytych czernią stronach.

Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to

• wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,

• sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,

• pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

Baw się tą książką i odkrywaj magiczne ilustracje

Anna Podgórska jest autorem tytułu "Pod wodą. Zdrapywanka z rysikiem".

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Pod wodą. Zdrapywanka z rysikiem". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie świadomości kolorów czy rozpoznawania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 4 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do plecaka dziecka.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

"Pod wodą. Zdrapywanka z rysikiem" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to wybierz także pozostałe tytuły tego wydawcy.