Zwierzęta na wsi Zdrapywanka z rysikiem

Zwierzęta na wsi. Zdrapywanka z rysikiem. Drap, drap! Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat zwierząt mieszkających na wsi. Pod warstwą czerni kryje się 10 pięknych, wielobarwnych ilustracji. Dziecko wzbudza swoją ciekawość, stopniowo...
14,71 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,49 zł

Opis

Zwierzęta na wsi. Zdrapywanka z rysikiem. Drap, drap! Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat zwierząt mieszkających na wsi. Pod warstwą czerni kryje się 10 pięknych, wielobarwnych ilustracji. Dziecko wzbudza swoją ciekawość, stopniowo odkrywając obrazki. W środku znajdziemy również krótkie wierszyki, dołączone do każdej ilustracji. Książeczka z serii "Zdrapywanka z rysikiem" to wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, a także pomysł na zajęcie dziecka w podróży. Jest to również świetny trening koncentracji i dokładności. Ponadto książka rozwija wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną dziecka. Baw się tą książką i odkrywaj magiczne ilustracje! Zabawa z książką będzie jeszcze ciekawsza, jeśli wymyślisz swoje pomysły na ozdabianie rysunków - mogą to być paski, kółka, kreski czy zygzaki. Pobudź swoją wyobraźnię i baw się kolorami! Zdrapywanka doskonale sprawdzi się jako prezent dla dzieci od 4 roku życia. Cechy produktu: - wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, - sposób na ćwiczenie koncentracji i dokładności, - pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży, - produkt jest zapakowany na blistrze. Zawartość zestawu: - Zdrapywanka z rysikiem (10 ilustracji). Wymiary opakowania: 16x26x1,5cm Wiek: 4+

Autorem tytułu "Zwierzęta na wsi. Zdrapywanka z rysikiem" jest Anna Podgórska.

"Zwierzęta na wsi. Zdrapywanka z rysikiem" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczego działania oraz wpierają motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić nastrój.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 4 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do torby dziecka.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Publikacja "Zwierzęta na wsi. Zdrapywanka z rysikiem" została wydana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.