Bajkowe postacie. Zdrapywanka z rysikiem

''Zdrapywanka z rysikiem. Bajkowe postacie''- użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły świat bajkowych postaci. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to: • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, • sposób na doskonalenie...
14,71 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,49 zł

Opis

''Zdrapywanka z rysikiem. Bajkowe postacie''- użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz niezwykły świat bajkowych postaci. Książeczka z serii „Zdrapywanka z rysikiem” to: • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, • sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności, • pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży. Ilość stron: 20. Okładka twarda. Wymiary książki: 26x19x1,5 cm Wiek: 4+

Za treścią książeczki "Bajkowe postacie. Zdrapywanka z rysikiem" stoi Anna Podgórska.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Bajkowe postacie. Zdrapywanka z rysikiem". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Malowanki dla dzieci w wieku 4-7 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Publikacja "Bajkowe postacie. Zdrapywanka z rysikiem" została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź też inne pozycje tego wydawcy.