Niezwykłe modelki. Zdrapywanka z rysikiem

Niezwykłe modelki. Zdrapywanka z rysikiem Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat niezwykłych modelek. Książeczki z serii "Zdrapywanka z rysikiem" to: wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu, sposób na doskonalenie koncentracji i...
14,81 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,59 zł

Opis

Niezwykłe modelki. Zdrapywanka z rysikiem

Użyj rysika jak magicznej różdżki, a na pokrytych czernią stronach wyczarujesz kolorowy świat niezwykłych modelek. Książeczki z serii "Zdrapywanka z rysikiem" to:

  • wspaniała zabawa i długie godziny spędzone na rysowaniu,
  • sposób na doskonalenie koncentracji i dokładności,
  • pomysł na zajęcie dziecka w czasie podróży.

Anna Podgórska to autor historii "Niezwykłe modelki. Zdrapywanka z rysikiem".

"Niezwykłe modelki. Zdrapywanka z rysikiem" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka i palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawiać nastrój.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 4 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Publikacja "Niezwykłe modelki. Zdrapywanka z rysikiem" została udostępniona przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.