Syropy do słodzenia


Gęste, słodkie, o głębokiej barwie – syropy są wykorzystywane w kuchni od lat, a ich tajemnice i moce uważane wręcz za magiczne znane są niemal każdemu cukiernikowi. Stanowią wspaniały dodatek do ciast, lodów, owocowych deserów, muffinek i naleśników, ale także świetnie komponują się ze smakiem herbaty i kawy. Syropy do słodzenia cieszą się coraz większą popularnością – czy rzeczywiście warto je kupować?

Już sama nazwa „syrop” większości z Was kojarzą się prawdopodobnie z potężną dawką niezdrowych kalorii. Niestety, w wielu przypadkach jest to poprawne założenie. Ilość chemicznych składników, sztucznych konserwantów i słodzików bardzo często powoduje, że syropy do słodzenia są niczym innym niż silną dawką cukru. Przed ostateczną decyzją o zakupie syropu warto przeczytać informacje znajdujące się na etykiecie opakowania i zweryfikować informacje od producenta. Na szczęście obecnie na rynku z łatwością można znaleźć ekologiczne syropy do słodzenia, które powstały na bazie naturalnych składników. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty takie jak:

  • syrop daktylowy lub syrop klonowy od Bio Planet,
  • syrop daktylowy od Horizon,
  • ekologiczny syrop daktylowy od Look Food,
  • syrop daktylowy marki Targroch,
  • syrop klonowy od Shady Maple Farms.

Wszystkich miłośników zdrowego odżywiania się oraz osoby dopiero wkraczające na tę ścieżkę dietetyczną zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w kategorii syropów do słodzenia. Życzymy udanych i przede wszystkim zdrowych zakupów!

-32%
w magazynie
-26%
w magazynie
-18%
w magazynie
-6%
w magazynie
-21%
w magazynie
-2%
12,79 zł 12,99 zł
Targroch Syrop z agawy 350 g
w magazynie
-20%
w magazynie
-11%
wysyłka w 24 godziny
wysyłka w 24 godziny
-17%
wysyłka w 24 godziny
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe