Pozostałe produkty do pieczenia

Jest 9 produktów.

Wafle domowe - kto ich nie zna? Każdy, choć kiedykolwiek w życiu smakował tego pysznego produktu. Pyszny chrupiący wafel na pewno przywołuje wspomnienia dzieciństwa. Znane od lat. Kiedyś pieczone przez nasze mamy, babcie, teraz dostępne gotowe do zakupienia w opakowaniu w sklepie. Ich prostokątny kształt, wzór w kratkę i chrupiąca struktura zachęcają do sięgnięcia po nie i spożycia w mgnieniu oka.

Różne firmy, różne smaki i składy. Firma Bio Ania produkuje wafle domowe orkiszowe bez dodatku cukru. Przy okazji ograniczymy niezdrowy składnik naszej diety- cukier, więc nie musimy ograniczać się w ich spożywaniu. Wafle te możecie kupić w naszym sklepie w kategorii pozostałe produkty do pieczenia.

Na wafle, które znajdziesz w naszej ofercie, składają się niemal wyłącznie naturalne składniki. W jednym z wariantów znajdziesz aż 95% mąki orkiszowej, a ponadto tłuszcz kokosowy i sól. Inny rodzaj wafli dostępny w sklepie składa się z mąki pszennej i zawiera również tłuszcz kokosowy i sól, a także 5% otrębów. Żadne z wafli nie zawierają zbędnych aromatów, utrwalaczy, itp.

Wafle możemy jeść "na sucho" od razu z opakowania, ale również przygotować z nich pyszny deser do kawy czy herbaty, który polubią wszyscy domownicy. Można przełożyć je truskawkową lub cytrynową pianką, a dla smakoszy bardziej słodkich smaków- czekoladowym kremem, budyniem czy też kajmakową masą. Później wystarczy pokroić je w kwadraty i pyszna przekąska gotowa. Może to też być pomysł na śniadanie - smarując wafle dżemem, również z naszego sklepu, stworzysz prosty i pyszny deser. Nie ograniczajmy się jednak tylko do słodkich form przygotowana, gdyż stworzymy z nich też słoną przekąskę, np. smarując je guacamole!

Serdecznie zachęcamy do zakupu wafli dostępnych w Bee, ale również do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Życzymy udanych zakupów!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe