Pozostałe środki do zmywania

Są 4 produkty.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 13,07 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
20,99 * 29,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 20,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 17,99 zł

Wychodząc z domu, codziennie spotykamy się z wieloma bakteriami, które mogą zachwiać naturalną barierę odpornościową naszego organizmu. Prawidłowa higiena jest ważna przede wszystkim w przypadku dzieci i osób starszych, które mogą być bardziej narażone na działanie czynników wewnętrznych. W tej kategorii znajdziesz pozostałe środki do zmywania pochodzące od znanych i cenionych producentów.

Nie od dziś wiadomo, że dokładne mycie naczyń, czyszczenie powierzchni, ale też mycie warzyw i owoców to ważny punkt codziennej higieny. Dzięki temu eliminujemy ryzyko interakcji niebezpiecznych składników, oprysków czy wreszcie bakterii z naszą skórą lub organizmem. W Bee stawiamy na szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. W tym miejscu znajdziecie specyfiki, dzięki którym umyjecie warzywa lub owoce oraz zadbacie o czystość akcesoriów dziecięcych. Przygotowaliśmy dla Was propozycje takie jak:

  • Płyn do mycia smoczków i butelek marki Canpol Babies,
  • Płyn do mycia butelek, zabawek i naczyń od Bebble,
  • Baby Płyn do mycia akcesoriów dziecięcych marki Frosch,
  • Płyn do mycia owoców i warzyw od Septicol,
  • Płyn do mycia butelek i smoczków z surfaktantem z oliwy z oliwek marki Baby Anthyllis,
  • Ultra delikatny żel do mycia butelek od marki Dzidziuś.

Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Jeżeli zainteresowała Was dana marka, zachęcamy do zapoznania się z dedykowanym opisem, dzięki któremu dowiecie się więcej o jej filozofii i specyfice. Zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe