Książki i książeczki dla dzieci

Jest 150 produktów.
-25%
w magazynie
-25%
w magazynie
-32%
w magazynie
-27%
w magazynie
-27%
w magazynie

Wyjątkowe książeczki z barwnymi ilustracjami zostały stworzone z myślą o najmłodszych, którzy dopiero uczą się otaczającego ich świata. Tematyka każdej z dostępnych w naszej ofercie publikacji - a znajdziesz tu zarówno książeczki edukacyjne dla dzieci, jak i klasyczne bajki - została dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz etapu rozwoju, na jakim aktualnie znajduje się dziecko. Wybierz książkę o odpowiedniej treści, która dostarczy ciekawym maluchom wielu wartościowych informacji na temat różnorodnych przedmiotów, zwierząt czy zjawisk.

Najpiękniejsze książeczki dla dzieci w różnym wieku

Nowoczesna książeczka dla dzieci zawiera trzymającą w napięciu fabułę, która wciąga małego czytelnika do niesamowitego świata już od pierwszych kartek. Sympatyczni bohaterowie i ich przyjaciele staną się dla każdego kilkulatka wzorami do naśladowania oraz przewodnikami po świecie pełnym niespotykanych tajemnic i niespodzianek. Poręczny format tego typu wydań sprawia, że każde dziecko zabierze ulubioną książeczkę w podróż albo w odwiedziny u babci, skupiając się na doskonałej rozrywce w trakcie jazdy samochodem.

Książeczki dla niemowląt i dzieci z łamigłówkami oraz kreatywne kolorowanki dla najmłodszych

W specjalnej ofercie znajdziesz także wyjątkowe dziecięce książeczki interaktywne z wystającymi elementami, którymi najmłodsi mogą swobodnie manipulować, oraz pomysłowe łamigłówki, pozwalające na doskonalenie zdolności logicznego myślenia i innych procesów poznawczych. Za sprawą tego typu książek dziecko nabiera pewności siebie oraz uczy się wytrwałości w dążeniu do zamierzonego wcześniej celu.

Oryginalne kolorowanki z sympatycznymi postaciami pozwalają puścić wodze fantazji i wyszaleć się każdej artystycznej duszy. Dzięki takim rozwiązaniom kilkulatki mogą swobodnie ćwiczyć zdolności manualne oraz precyzje, tworząc jednocześnie wyjątkowe obrazki. W ofercie sklepu znajdzie m.in. takie pozycje jak:

  • seria książek Star Wars z ulubionymi bohaterami wszystkich maluchów,
  • seria "Jadzia Pętelka" dla najmłodszych, która dostarcza wiedzy niezbędnej każdemu przedszkolakowi,
  • książeczki o przygodach rezolutnego Pucia i jego przyjaciół,
  • uwielbiane przez najmłodszych czytelników książeczki “Kicia Kocia”.
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe