Podręczniki do chemii - Klasa 3 - liceum i technikum

Jest 12 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 56,50 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 65,50 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 92,23 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 82,37 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 48,11 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 63,33 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 28,98 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 26,22 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 55,11 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 56,62 zł

Grupą docelową podręczników do chemii dla klas 3 jest młodzież kształcąca się w liceum oraz technikum. Zakres materiału obejmuje zagadnienia chemiczne związane z budową, właściwościami, reakcjami (syntezą, wymianą oraz analizą) oraz zastosowaniem związków organicznych, których głównym pierwiastkiem jest węgiel, zatem pozwala przyswoić uczniom wiedzę odnośnie chemii organicznej.

Jaką wiedzę nabywa uczeń z podręczników do chemii w klasie 3?

W podręcznikach wskazywane są informacje łączące zagadnienia przyrodnicze, medyczne i techniczne, które stanowią podstawę do późniejszego rozpoczęcia studiów związanych z danymi obszarami. Poprzez nawiązywanie do życia codziennego pozwalają na stosowanie zdobytej wiedzy w praktyce. Nowoczesne techniki przedstawiania zagadnień oparte są na aktualnej wiedzy badaczy. Przedstawione doświadczenia chemiczne uczą konstruowania hipotez, przeprowadzania reakcji chemicznych i obserwacji oraz wyciągania właściwych wniosków.

Zamieszczone wiadomości w podzielonych rozdziałach przedstawiane są w sposób przystępny i dopasowany do wieku uczniów, a dołączone ilustracje w postaci infografik, rysunków, schematów oraz rycin umożliwiają przyswojenie wiedzy i efektywne zapamiętanie, a przede wszystkim ułatwiają zgłębienie i interpretację zawiłych procesów chemicznych i zależności zachodzących w przyrodzie oraz życiu codziennym. Zastosowanie tego typu urozmaiceń znacząco wspomaga proces nauki.

Podręczniki dla 3 klasy do chemii zgodne z podstawą programową

Poszczególne działy podręczników zawierają informacje spełniające wymagania podstawy programowej, co umożliwia uczniom realizację obowiązujących zagadnień nałożonych na uczniów trzeciej klasy liceum i technikum. Ponadto, zaprezentowany materiał w książkach jest odpowiednio rozłożony, ma przemyślany układ tematyczny oraz jest dostosowany do możliwości dydaktycznych uczniów, poprzez wprowadzanie materiału etapami. Właściwa kolejność tematów ułatwia znajdywanie potrzebnych informacji na bieżąco. Pomimo obszerności podręczników chemicznych są one przyjazne uczniom i głównym celem jest przekazanie najważniejszych wiadomości. Są również odpowiednie do przygotowywania się do egzaminu maturalnego.

Podręczniki do chemii - Klasa 3 - liceum i technikum zostały zaprojektowane z myślą o uczniach, dlatego informacje są przedstawiane prostym, zrozumiałym językiem, a także są odporne na zniszczenia.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe