Budynie

Jest 150 produktów.
Winiary Budyń smak ajerkoniak 35 g -29%
w magazynie
Winiary Budyń smak słony karmel 35 g -29%
w magazynie
Delecta Budyń smak krówki 64 g -20%
w magazynie
Delecta Budyń smak waniliowy 64 g -18%
w magazynie
Winiary Budyń smak kokos 35 g -29%
w magazynie

Czy jesteście miłośnikami budyniu? Trudno nie lubić tego przepysznego deseru, którego delikatność i słodycz potrafią usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające kubki smakowe wykwintnych smakoszy! Nie ma nic lepszego niż zasiąść z kubkiem budyniu przed ulubionym filmem bądź serialem, który możemy oglądać, delektując się równocześnie smakiem. A może wieczór z książką i parującą miseczką budyniu? Czemu nie!

W Bee mamy szeroki wybór budyniów. Nie tylko ze względu na wielu różnych producentów, ale również ilość dostępnych smaków. Każdy więc znajdzie coś dla siebie, a także zaskoczy się bardziej oryginalnymi smakami, jakie są dostępne w ofercie. Zacznijmy więc od producentów:

  • Delecta
  • Amylon
  • Winiary
  • Intenson
  • Allnutrition

Każda marka charakteryzuje się nieco innym, ale równie pysznym smakiem oferowanych przez siebie budyni. Trzeba jednak wspomnieć, że Delecta ma najbogatszą paletę smakową. Mamy więc smaki karmelu z solą, budyń o smaku maliny z serkiem mascarpone, budyń śmietankowy z białą czekoladą czy po prostu klasycznie waniliowy, budynie o smaku czekoladowym typu brownie lub belgijska czekolada.

Jeśli zaś chodzi o markę Amylon, mamy w ofercie smaki takie jak: jabłko z cynamonem, herbata matcha z ananasem, bananowy z dynią czy też owocowe, takie jak malina, morela bądź truskawka. Bardzo wiele smaków dostępnych w formie budyniów bezglutenowych, a więc przyjaznym dla ludzi, którzy mają problem z tolerowaniem glutenu.

W ofercie mamy też markę Winiary w klasycznym waniliowo-śmietankowo-czekoladowym wydaniu, a także markę Intenson, która oferuje nam budynie proteinowe o smaku wanilii bądź czekolady.

Dostępne są również budynie marki Allnutrition o smaku czekolady bądź wanilii!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe