Zdrowa żywność › Kawy

Są 253 produkty.

Kogo z nas nie cieszy zapach pysznej kawy o poranku? Chyba nie ma takiej osoby, która nie marzy o rozpoczęciu dnia rozkoszując się filiżanką tego ciemnego napoju. Bezdyskusyjnie kawa stała się nieodłącznym elementem naszej codziennej diety i większość z nas nie wyobraża sobie już bez niej normalnego funkcjonowania. Ale czy jesteśmy świadomi jak wiele dobra zapewnia nam ten napój?

Kawa przede wszystkim dostarcza nam duże pokłady kofeiny, która uważana jest za substancję psychoaktywną. Dzięki spożyciu kawy jesteśmy w stanie skuteczniej odtwarzać informację, wyostrza się nasza pamięć i zwiększa się zdolność do koncentracji. Ponadto, poprawia się nasza umiejętność komunikacji ze środowiskiem, proces postrzegania oraz kojarzenia.

Co więcej, kawa ma pozytywny wpływ na obniżenie ryzyka wystąpienia udaru mózgu. Ponadto, spożywanie kawy hamuje występowanie poważnych chorób wieku dojrzałego takich jak Alzheimer i Parkinson. Kawa zwalcza oznaki starzenia się skóry dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym i przeciwzapalnym.

Dodatkowo, odpowiednio wykorzystana może wpłynąć na zmniejszenie cieni pod oczami. Swoje zastosowanie odnajduje także w pielęgnacji włosów poprzez ograniczenie ich wypadania.

Oferta Bee.pl przedstawia zróżnicowane gatunki kaw i nie ma najmniejszej wątpliwości, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego i smacznego dla siebie.

Lavazza Crema e Aroma Kawa ziarnista 1 kg -41%
w magazynie
Lavazza Qualita Rossa. Kawa ziarnista 1 kg -45%
w magazynie
Dallmayr Kawa mielona. Prodomo 500 g -37%
w magazynie
Segafredo Intermezzo kawa ziarnista 1 kg -38%
w magazynie
Jacobs Kronung. Kawa ziarnista 500 g -43%
w magazynie
Dallmayr Crema d`Oro Kawa ziarnista 1 kg -46%
w magazynie
Kawa zbożowa Inka bezglutenowa 100 g -9%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe